#2015-12-10 07:32:56 

Dunaj

Użytkownik

Posty: 78

Skąd: Warszawa

Wiek: 28

Chciałbym zlecić komuś wykonanie projektu instalacji w moim domu. Chodzi o kompleksowe stworzenie wszystkich mediów w domu. Szukam dobrego eksperta albo doradcy, który zna temat i za odpowiednią opłatą pochwali się swoją wiedzą.
#2015-12-10 10:27:27 

Powstaniec

Użytkownik

Posty: 94

Skąd: Opole

Wiek: 33

Polecam swoje usługi w tym zakresie. Od lat zajmuje się projektowaniem instalacji dla mniejszych, ale też dużych inwestycji. Cena jest uzależniona od zakresu zlecenia, ale najpierw muszę poznać szczegóły. Oprócz projektowania chętnie doradzę gdzie wykonać zakupy poszczególnych elementów instalacji. Zaznaczam, że nie będziesz musiał korzystać z wyszukiwarek internetowych i nie będziesz musiał wpisywać skomplikowanych haseł typu kształtki gaz Poznań ponieważ wszystkie dane otrzymasz ode mnie. Miejsc, gdzie można zrobić dobre i tanie zakupy jest niewiele.
#2015-12-10 11:25:56 

DannyX

Użytkownik

Posty: 78

Skąd: Sopot

Wiek: 18

No masz rację, takich miejsc jest niewiele. Z tego co wiem jednak to regulatory temperatury Poznań oferuje w co najmniej kilku miejscach.
#2015-12-10 13:27:23 

PaniMiasta

Użytkownik

Posty: 73

Skąd: Sopot

Wiek: 29

Ja mogę Ci doradzić za darmo, tylko muszę wiedzieć gdzie chcesz położyć poszczególne instalacje. A zakupy elementów instalacyjnych zrobisz na pewno w dużej hurtowni gdzie oprócz nich dostaniesz też mnóstwo innych rzeczy niezbędnych do domu jak choćby akcesoria przydatne w ogrodzie czy meble ogrodowe.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015