#2016-01-05 08:13:27 

boskiHeniek

Użytkownik

Posty: 74

Skąd: Kraków

Wiek: 45

Siemacie wszyscy, mam taki mały problem, o którym chciałbym dzisiaj z wami pogadać. Jest natury „męskiej”, bo dotyczy zbyt szybkiego kończenia sprawy w łóżku. No i moje pytanie brzmi czy w jakiś sposób można leczyć przedwczesny wytrysk ? Czy sa w ogóle jakieś środki na to? Nie interesowałem się tym wcześniej, bo nie było takiej konieczności, ale potrzeba się niestety niedawno zrodziła i teraz się zastanawiam co z tym fantem zrobić…
#2016-01-05 09:20:38 

DannyX

Użytkownik

Posty: 78

Skąd: Sopot

Wiek: 18

Nie przejmuj się – to problem, który miewa wielu mężczyzn, tylko rzadko kto się do tego przyznaje. No chyba, ze po pijaku ;) kiedy otwierasz się na wiele tematów… Czytałem niedawno coś na temat tabletek na długi stosunek ? Że jak się je regularnie (w sensie codziennie) stosuje, to są efekty. Erekcja jest nasilona, twardsza. Członek jest lekko znieczulony, więc tym samym moment ejakulacji jest opóźniony. No i ma się lepsza kondycję seksualną. Tak przynajmniej piszą. A jak wygląda to w praktyce? Jest ktoś kto wie?
#2016-01-05 10:06:23 

Leming

Użytkownik

Posty: 53

Skąd: Katowice

Wiek: 24

Ja. Zamówiłem sobie taki zestaw: tabletki, żel i spray. Powiem wam, że dzięki niemu naprawdę jest możliwe opóźnienie erekcji. Podszedłem do tego sceptycznie, bo myślałem, ze zwyczajnie nie sa możliwe takie rzeczy. Ale ponieważ miałem coraz większy problem z powstrzymaniem wytrysku to jednak uznałem, ze czas się za to wziąć i leczyć.
#2016-01-05 12:03:53 

boskiHeniek

Użytkownik

Posty: 74

Skąd: Kraków

Wiek: 45

czyli są jakie skuteczne rzeczy. To się uspokoiłem. Dzięki za info.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015