#2016-01-12 05:24:17 

Leming

Użytkownik

Posty: 53

Skąd: Katowice

Wiek: 24

Witam. Mam taki problem. Dałem się trochę podpuścić koleżance z pracy, ale poszedł zakład, więc muszę się wywiązać. Ja lubie sobie czasami coś upiec i zdarza mi się to przynieść znajomym. Tym razem dałem się podpuścić, że zrobie lepsze (smaczniejsze i ładniejsze :/) ciasto niż ta koleżanka. Myślałem, że można by zaszaleć i zrobić jakiś tort, ale aż taki zaawansowany to nie jestem. Kupionego przecież nie przyniosę. Pomysły?
#2016-01-12 07:12:36 

Naturalna

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Gniezno

Wiek: 27

WOW, facet który PIECZE dla przyjemności. Szukasz może żony? :D
#2016-01-12 08:53:15 

Leming

Użytkownik

Posty: 53

Skąd: Katowice

Wiek: 24

Hahaha, narzeczona nie byłaby zadowolona, gdyby to przeczytała :P żenie się w przyszłym roku.
#2016-01-12 09:53:52 

Waza

Użytkownik

Posty: 19

Skąd: Hel

Wiek: 19

Hmmm sposobów na dekorowanie jest nieskończoność. Najłatwiej będzie chyba przyozdobić ten tort (w ogóle jesteś pewien, żeby zrobić tort? Wcale nie jest to takie aż proste) gotowcami, np. czymś takim: http://sklepslodkapasja.pl/sklep/akcesoria-do-dekorowania. Opcji wyboru masz tam wiele, tanie to jest, a można trochę polepszyć efekt :D a jak ciasto się przypali, to pamiętaj, lukier naprawia wszystko!!! xD
#2016-01-12 11:28:07 

Skończona

Użytkownik

Posty: 36

Skąd: Ełk

Wiek: 36

Ja w takich sytuacjach polecam raczej ogarnąć kursy cukiernicze. Nie da się nauczyć dobrze piec w 5 minut, a samemu to już w ogóle ultratrudno… mnie uczył i gotować, i piec, tata, ale on jest cukiernikiem z wieloletnim stażem, dlatego miał kompetencje ;) niestety daleko mi do jego poziomu, ale też nie mam aż takiego zacięcia jak on :D
#2016-01-12 13:44:33 

Leming

Użytkownik

Posty: 53

Skąd: Katowice

Wiek: 24

No na kurs to za późno trochę jednak, ale w przyszłości to czemu nie :) dzięki za pomysł z tymi gotowymi dekoracjami, kupię kilka posypek i barwniki spożywcze, opadną im szczęki, haha
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015