#2016-01-14 05:25:06 

boskiHeniek

Użytkownik

Posty: 74

Skąd: Kraków

Wiek: 45

Jaki rodzaj magazynków preferujecie? Ja przyznam, że jestem wygodny i lubię pojemne magazynki typu hi-Cap, to te co charakterystycznie grzechoczą i trzeba je nakręcać.
#2016-01-14 08:08:11 

MaxiK

Użytkownik

Posty: 31

Skąd: Kielce

Wiek: 21

To chyba zalezy od tego czy stawia się na realizm, czy na wygode i szybkostrzelnosc. Z tego co wiem to stosowanie magazynków hi-cap polecane jest w przypadku tzw. elektrykow i takie magazynki wybierane są glownie przez osoby, ktore zamiast realizmu wybieraja dynamizm i wygode w czasie zabawy. Nie bez znaczenia jest rowniez kwestia ekonomii. W tego typu magazynkach mozna uzywac tanszych kulek, bo i tak rzadko sie one zacinaja. Przynajmniej tak słyszalem.
#2016-01-14 09:42:25 

PaniMiasta

Użytkownik

Posty: 73

Skąd: Sopot

Wiek: 29

Możecie mi wyjaśnić o co chodzi z tymi magazynkami? Czy takie magazynki pasują do każdej repliki broni, czy też każdy model pistoletu lub karabinu ma własny unikalny rodzaj magazynka i innego modelu nie da się do niego podłączyć?
#2016-01-14 10:50:25 

boskiHeniek

Użytkownik

Posty: 74

Skąd: Kraków

Wiek: 45

Ogólnie można przyjąć, że są cztery podstawowe typy magazynków tzw. hi-Cap, mid-Cap, low-Cap i real-Cap. Różnią się one od siebie nie tylko pojemnością, ale i sposobem ładowania. Jedne ładuje się szybciej inne wolnie. Stąd jedne dedykowane są dla osób, które stawiają na realizm, a inne dla tych którym zależy na wygodzie. Do każdej repliki pasuje określony typ magazynków, ale zwykle jest to więcej niż jeden model.
#2016-01-14 12:59:35 

PaniMiasta

Użytkownik

Posty: 73

Skąd: Sopot

Wiek: 29

Acha, dzięki za wyjaśnienie. A mam jeszcze pytanie względem latarek taktycznych. Czy istnieją jakieś przejściówki, żeby taką latarkę przytwierdzić do broni. I tak w ogóle jakie rodzaje latarek są lepsze, te czołowe czy takie zwykłe, o klasycznym kształcie? Przyznam, że najchętniej korzystałabym z klasycznej latarki, ale chciałbym ją w jakiś profesjonalny sposób przytwierdzić do karabinu.
#2016-01-14 13:50:35 

boskiHeniek

Użytkownik

Posty: 74

Skąd: Kraków

Wiek: 45

Są różne rodzaje latarek i w zasadzie ich wybór zależy tylko od indywidualnych upodobań danej osoby. Te czołowe są najbardziej wygodne, bo masz wolne ręce, te klasyczne są zwykle troszkę mocniejsze. Oczywiście znajdziesz też przejściówki, by latarkę podpiąć do karabinu. Wystarczy poszukać.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015