#2016-02-01 08:55:27 

Kamienisko

Użytkownik

Posty: 54

Skąd: Jarosławiec

Wiek: 19

Cześć wszystkim. Zajmuję się organizacją takiej jednej fajnej imprezy, ale żeby to rozgłośnić, chciałbym jakąś akcję promocyjną zrobić i nie mam pojęcia, co jeszcze mogę zrobić, żeby to rozruszać. Mam już wydarzenie na różnych portalach społecześciowych, wiszą ogłoszenia, ulotki są też rozdawane, ale widzę, że zainteresowanie wciąż małe. Do imprezy jeszcze trochę czasu co prawda, ale i tak mnie to martwi. Co jeszcze mogę zrobić? Jak zainteresować ludzi?
#2016-02-01 10:30:00 

Dunaj

Użytkownik

Posty: 78

Skąd: Warszawa

Wiek: 28

Czołem. Z własnego doświadczenia powiem Ci, że najlepiej będzie, jak zrobisz jeszcze jakiś filmik promocyjny. Jak będzie zabawny i dość profesjonalnie zrobiony, to ludzie będą sobie do tego linki między sobą wysyłać i się tym po prostu zainteresują, więc zobaczysz, jak Ci zainteresowanie skoczy od razu. U mnie to tak podziałało. Zrobiłem potem ankietę no i się okazało, że rzeczywiście większość ludzi dowiediała się z filmiku, mimo że mnóstwo innych przedmiotów reklamowych też miałem.
#2016-02-01 13:12:03 

Kamienisko

Użytkownik

Posty: 54

Skąd: Jarosławiec

Wiek: 19

A wiesz, że to mi nawet do głowy nie przyszło. Dzięki za pomysł! Poszukam jakiejś firmy, która mi zrobi dobrą animację trójwymiarową i zobaczymy, jak to będzie działało.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015