#2016-02-02 01:32:42 

kajakarka

Użytkownik

Posty: 77

Skąd: Praga

Wiek: 31

Cześć wszystkim. Mam takie pytanko. Jaka rasa psa Wam się najbardziej podoba? Coraz częściej zastanawiam się nad kupnem, bądź wzięciem ze schroniska zwierzaczka. Zdecydowałam się na psa, bo w końcu mówi się, że jest najlepszym przyjacielem człowieka. Mam przyjaciół, jestem bardzo towarzyską osobą, ale czuję, że czworonóg byłby idealnym dopełnieniem mojego życia. Nie umiem tylko zdecydować się na konkretną rasę. Pomożecie?
#2016-02-02 04:28:41 

Kamienisko

Użytkownik

Posty: 54

Skąd: Jarosławiec

Wiek: 19

To zależy, czy chcesz mieć pieska tylko do kochania, czy chcesz go na przykład wozić na jakieś wystawy, uczyć go sztuczek, a może wspólnie z nim polować. Pies spełnia różne funkcje, że tak powiem. Moja rodzina ma na przykład Bullmastifa, klasycznego psa do obrony. Mamy duży apartament, często nas okradano, stąd ten wybór.
#2016-02-02 06:18:04 

Dunaj

Użytkownik

Posty: 78

Skąd: Warszawa

Wiek: 28

Ja mam szpica wilczego. To moja ulubiona rasa psa, ponieważ jest on ‘’do tańca i do różańca’’. W razie potrzeby posłuży do obrony, można się przy nim czuć bezpiecznie, a z drugiej stroyn ma bardzo wesołe usposobienie, jest bardzo towarzyski, żywiołowy.
#2016-02-02 06:43:14 

kajakarka

Użytkownik

Posty: 77

Skąd: Praga

Wiek: 31

Chciałabym psa, jak to stwierdziliście – do kochania. Ostatnio w sklepie internetowym snobdog, natknęłam się na ofertę ubranek dla psów, i oczami wyobraźni już widziałam, jak kupuję takie cudeńka własnemu zwierzakowi.
#2016-02-02 09:42:23 

OCHmistrzyni

Użytkownik

Posty: 71

Skąd: Zabrze

Wiek: 41

Jeśli chodzi o ów ‘’cudeńka’’, to chyba najlepiej wygląda w ubranku york. Ten pies ma w sobie tyle uroku, słodyczy, że na przykład słodka kokardka czy sweterek podkreśli tylko tę urodę. Nie wyobrażam sobie na przykład ubranego Bullmastifa, czy dobermana.
#2016-02-02 11:03:38 

zalepiona

Użytkownik

Posty: 62

Skąd: Łomża

Wiek: 29

Na szczęście oryginalne jedzonko dla psów jest odpowiednie dla każdej rasy. Żaden piesek nie oprze się smaczkowi w wersji: królik i zioła. W sklepie internetowym jest wiele innych smaków, także wybór masz ogromny. Na pewno nie będziecie się wraz z psem nudzić. A zwierzak na pewno skosztuje nowe przysmaki.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015