#2016-02-08 02:16:35 

Powstaniec

Użytkownik

Posty: 94

Skąd: Opole

Wiek: 33

Bardzo pilnie potrzebuję pomocy mieszkańców Poznania. Od niedawna mieszkamy w tym mieście i chcę wysłać dziecko na dobry kurs angielskiego Poznań niestety jest mi kompletnie obcy i dlatego mam ogromną prośbę czy mogą Państwo mi podpowiedzieć gdzie jest jakaś dobra szkoła językowa? Dobrze jeśli nie będzie a droga bo nie należę do najbardziej zamożnych osób. Serdecznie dziękuję z góry za wszystkie Państwa podpowiedzi i pozdrawiam gorąco.
#2016-02-08 04:36:00 

PaniMiasta

Użytkownik

Posty: 73

Skąd: Sopot

Wiek: 29

Ciężko powiedzieć tak naprawdę, w tym mieście działa mnóstwo szkół językowych, ceny są mocno zróżnicowane, ale poziom tyo chyba zazwyczaj porządny.
#2016-02-08 06:34:39 

Naturalna

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Gniezno

Wiek: 27

Oj nawet nie wiesz moja droga jak bardzo się mylisz…ja kiedyś trafiłam na taką szkołę językową gdzie zapłaciłam jakby mnie uczyli rodowici mieszkańcy kraju,. gdzie język jest używany, a poziom był żenujący. Tylko jak tu udowodnić, że poziom jest do niczego? Niestety nie jestem z Poznania, nie mogę ci pomóc, ale na pewno nie idź to pierwszej lepszej bo natniesz się jak ja.
#2016-02-08 08:35:04 

Powstaniec

Użytkownik

Posty: 94

Skąd: Opole

Wiek: 33

Dlatego właśnie pytam, ja też nie znam tego miasta w ogóle.
#2016-02-08 10:28:27 

pytajnik

Użytkownik

Posty: 37

Skąd: Białystok

Wiek: 28

Jeśli chodzi o angielski dla dzieci Poznań ma taką sympatyczną szkołę. Musisz sobie wejść na stronę home-szkola.pl i zapoznać się z ofertą. Nie wiem gdzie mieszkasz w tym Poznaniu, ale nawet jak trochę dalej od tej szkoły to uwierz mi warto dołożyć te parę złotych na koszty dojazdów, naprawdę bardzo dobrze uczą, wiem bo sam posłałem takie kiedyś swoją dwójkę dzieci i uważam, że dobrze wydałem pieniądzed.
#2016-02-08 11:21:37 

boskiHeniek

Użytkownik

Posty: 74

Skąd: Kraków

Wiek: 45

Ja tam się wybrałem na kurs niemieckiego Poznań  pod względem tego języka ogólnie trzyma niezły poziom z wiadomych powodów, ale jednak ta szkoła ma to coś w sobie, jest wyjątkowa, a do ego tania.

#2016-02-08 12:17:45 

OCHmistrzyni

Użytkownik

Posty: 71

Skąd: Zabrze

Wiek: 41

Ewentualnie ja na Twoim miejscu poszłabym po prostu do samej szkoły gdzie uczy się Twoje dziecko i wypytała nauczycieli, oni na pewno wskaza ciekawe miejsce, kto jak kto, ale naucyzciel wie najlepiej gdzie warto się uczyć, nie? :D
#2016-02-08 13:34:41 

MaxiK

Użytkownik

Posty: 31

Skąd: Kielce

Wiek: 21

a ja tam był skorzystał z wyszukiwarki google, a nie zawraął innym głowę swoimi problemami…
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015