#2016-02-09 02:57:59 

Owieczka

Użytkownik

Posty: 33

Skąd: Ameryka

Wiek: 40

Cześć wszystkim. Zastanawiam się, co jest teraz modne w wystroju wnętrz? Chodzi mi głównie o łazienkę, ponieważ na dobrą sprawę to pomieszczenie jest w moim domu najbardziej ubogie, jeśli chodzi o wypełnienie go różnego rodzaju dodatkami. Co powinnam kupić, jakie ozdoby itd.?
#2016-02-09 05:13:58 

Powstaniec

Użytkownik

Posty: 94

Skąd: Opole

Wiek: 33

A zdajesz sobie sprawę, że jeśli coś jest modne teraz, to za rok może przynieść Ci wstyd? Nie lepiej wybrać coś, co Ci się po prostu spodoba? Zdarza Ci się mieć własne zdanie? :p.
#2016-02-09 05:31:14 

Dunaj

Użytkownik

Posty: 78

Skąd: Warszawa

Wiek: 28

Modne nie znaczy lepsze, przynajmniej tak mi się wydaje.
#2016-02-09 06:38:16 

OCHmistrzyni

Użytkownik

Posty: 71

Skąd: Zabrze

Wiek: 41

Ja też lubię gonić za modą. Znajomi często zwracają uwagę na szczegóły, czemu ja miałabym tego nie robić? Jeśli chodzi o łazienkę, modne są panele szklane do łazienki. I tutaj połączysz jedno z drugim. Będziesz miała modny element w pomieszczeniu, a jednocześnie masz naprawdę spory wybór wzorów i kolorów więc będziesz miała motyw, który Ci się najbardziej spodoba.
#2016-02-09 06:50:50 

Owieczka

Użytkownik

Posty: 33

Skąd: Ameryka

Wiek: 40

Do łazienki to chyba motyw kwiatów jest najlepszy, tak mi się wydaje. W sumie teraz mam beżowe kafelki i już dawno mi się znudziły. Ponadto są bardzo zaparowane po kąpieli i drażni mnie to, przyznam szczerze.
#2016-02-09 08:15:40 

Skończona

Użytkownik

Posty: 36

Skąd: Ełk

Wiek: 36

Niekoniecznie motyw kwiatów. Choć natura to faktycznie dobry motyw, nie tylko do łazienki. Ja mam panele z motywem liści i wyglądają bardzo schludnie, nie rzucają się zbyt mocno w oczy, a jednocześnie uspokajają. Osiągnęłam taki złoty środek. Dzięki temu chce się przedłużać i przedłużać kompiel :). W innych pomieszczeniach też mam ozdoby na ścianach, myślę że dodają one charakteru.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015