#2016-02-09 04:36:48 

boskiHeniek

Użytkownik

Posty: 74

Skąd: Kraków

Wiek: 45

Witam jako że nie mam za bardzo czasu to był bym wdzięczny jak by mi ktoś polecił dobrą kosiarke no i piłe taką do ścinania krzewów. aha, i ta kosiarka to chodzi mi o taką co sama jeździ i kosi, z jakimiś czujnikami itd. coś do ceny powiedzmy tysiąca złoty. Pozdrawiam
#2016-02-09 05:03:20 

Powstaniec

Użytkownik

Posty: 94

Skąd: Opole

Wiek: 33

Wiesz co jeśli chodzi konkretnie o taki typ kosiarki, to najlepszy wybór to chyba Automower. Już ci mówie dalczego. kiedy skończy sie tej kosiarze energia to ona sama wraca do swojej starcji podładować baterie! No taki bajer! no i wszhystko sobie możesz ustawić : zakres koszenia i tak dalej. No więc bardzo wygodne.
#2016-02-09 06:50:17 

Dunaj

Użytkownik

Posty: 78

Skąd: Warszawa

Wiek: 28

Gościu! To kosztuje pieć i pół koła a on chce coś do tysiąca! Rozumisz? Ja ci moge pomóc jeśli chodzi o piłke do krzaczków. Mianowicie zachęcam do nabycia którejś z pilarek spalinowych Husqvarna bo to jednak warto kupić coś sprawdzonego producenta. wtedy masz gwarancję że komponenty są wysokiej jakości i że nic ci nie stanie z ttm sprzęcichem.
#2016-02-09 09:03:31 

zalepiona

Użytkownik

Posty: 62

Skąd: Łomża

Wiek: 29

tak taki automover idealny do trawnika gdzieś tam do pół tysiąca metrów kwadratowych. kosi jak marzenie i nie robi w ogóle chałasu
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015