#2016-02-10 03:32:34 

Skończona

Użytkownik

Posty: 36

Skąd: Ełk

Wiek: 36

Witam wszystkich, którym chodzi po głowie problem zamawiania kwiatów. Przede mną kilka ważnych uroczystości w marcu, dlatego chciałabym się już teraz przygotować. Czasami mam wrażenie, że moja rodzina to się wykluła tylko w marcu, bo wszystkie kobiety marcowe :D Podpowiedzcie odnośnie zamówienia kwiatów, jeszcze nigdy nie zamawiałam przez Internet, czy warto?
#2016-02-10 04:25:48 

zalepiona

Użytkownik

Posty: 62

Skąd: Łomża

Wiek: 29

Hej ja też jeszcze nie zamawiałam niczego takiego przez Internet i z chęcią poczytam, czy się nie zawiedliście, bo to różnie bywa. Zamawiasz storczyki, dostajesz bukiecik z frezjami, a skoro z góry zapłacone, to bukiecik może być w zasadzie każdy, z tych tańszych. Mieliście złe przygody w związku z tym?
#2016-02-10 05:36:55 

Leming

Użytkownik

Posty: 53

Skąd: Katowice

Wiek: 24

Drogie panie, ja nie miałem złych przygód, a nie raz zamawiałem kwiatki online. Kwiaciarnie internetowe w Warszawie to dość powszechny widok, zwłaszcza jeśli się posłużycie wyszukiwarką internetową drogie koleżanki. Spotkałem się z takim przypadkiem, gdzie bukiet, który miał być dostarczony do konkretnej osoby, zanim tam dotarł do osoby zamawiającej przyszedł mms ze zdjęciem bukieciku, aby wszystko było jasne. Dlatego właśnie uważam, że zamawianie kwiatów przez Internet jest jak najbardziej dobre. Mnie na przykład znacznie wygodniej jest usiąść przy komputerze, wybrać elegancki bukiecik, zrobić przelew i poczekać aż kurier dostarczy go do mojej Gośki, tak w ramach prezentu niespodzianki.
#2016-02-10 06:14:23 

PaniMiasta

Użytkownik

Posty: 73

Skąd: Sopot

Wiek: 29

Witam, ja także popieram internetowe zamawianie bukietów. Dostawa kwiatów w Warszawie zdaje się być opcja darmową, co jeszcze bardziej przekonuje mnie do takiego zamawiania kwiatów, tym bardziej jeśli nasunie się ku temu odpowiednia okazja.
#2016-02-10 09:05:41 

DannyX

Użytkownik

Posty: 78

Skąd: Sopot

Wiek: 18

Polecam Kwiatomat.pl jak dla mnie jedna z najlepszych kwiaciarni internetowych z możliwą dostawą pod drzwi odbiorcy
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015