#2016-02-15 08:25:27 

DannyX

Użytkownik

Czesć koledzy i koleżanki. Niedawno kupiłem swojej dziewczynie złoty łańcuszek. Nosi go cały czas. Chciałbym jej tym razem bez okazji, podarować jakiś dodatek do tego łańcuszka, aby mogła go nosić nie tylko takiego gołego. Nie chcę się jeszcze decydować na zakup pierścionka, bo to musi być nasza wspólna decyzja, czekam na lepszy moment, a chciałbym jej poprawić humor, ostatnio ma ciężkie dni w pracy. Co najlepiej pasuje do złotego łańcuszka?
#2016-02-15 10:36:57 

PaniMiasta

Użytkownik

Witaj kolego, to miło z twojej strony, że tak dbasz o kobietę. Też bym chciała, żeby mąż mnie tak odstresowywał od pracy, no ale cóż po ślubie to całe „zaangażowanie” się zmienia. Myślę, że powinieneś zajrzeć do jakiegoś sklepu internetowego, przejrzyj sobie ich galerię coś powinno ci wpaść w oko. Pozdrawiam cie miło
#2016-02-15 11:15:46 

boskiHeniek

Użytkownik

Ja bym polecał srebro, ale do złotego raczej nie pasuje. W twoim wypadku tylko złota biżuteria sklep internetowy mógłby ci coś tam podpowiedzieć - możesz sobie zajrzeć na http://www.jademi.pl/12-bizuteria-srebrna. Jeśli nie wiesz co wybrać może napisz do nich maila, być może zaproponują ci przesłanie zdjęcia łańcuszka i sami dopasują coś odpowiedniego.

#2016-02-15 13:10:56 

DannyX

Użytkownik

Jesteś genialny, że też ja wcześniej an to nie wpadłem. Tak zrobię, zapytam w mailu czy czegoś nie dobiorą do łańcuszka ze zdjęcia. Dzięki brachu
#2016-02-15 14:49:43 

HrabinaZ

Użytkownik

Hej, ciekawa jestem czy już coś wybrałeś. Wiem, że kiedyś takie niedrogie nawet złote zawieszki do łańcuszka sklep internetowy na stronie http://www.jademi.pl/92-zawieszki-zlote oferował. Swoją drogą dlaczego akurat coś do łańcuszka ,a może lepiej kup bransoletkę, jak bym się z tego ucieszyła, gdyby to mnie facet chciałby uszczęśliwiać biżuterią.

DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015