#2016-02-16 17:33:20 

zalepiona

Użytkownik

Posty: 62

Skąd: Łomża

Wiek: 29

Hej! Wybieram się w weekend za miasto, ale zupełnie nie wiem, jaka garderoba będzie najlepsza do wędrówek po lesie i górach. Możecie mi zdradzić jakieś wskazówki? Moja garderoba niestety świeci pustkami, dlatego będę się musiala wybrac na szybie zakupy. Pomocy!
#2016-02-16 20:30:06 

kajakarka

Użytkownik

Posty: 77

Skąd: Praga

Wiek: 31

Nic tylko się cieszyć. Będziesz miała okazję, by uzupełnić swoją garderobę o kilka nowych elementów :) Proponuje przede wszystkim lekkie buty sportowe, jeśli wybierasz się raczej na płaskie tereny lub coś bardziej stabilnego, jeśli zamierzasz pojawić się w górach. Duże też zależy od tego, w jakie góry się wybierasz i jaka panuje tam pogoda. Jeśli nie ma śniegu i jest stosunkowo ciepło, myślę, że buty sportowe będą najwygodniejsze. Buty trekkingowe mogą być troche zbyt ciepłe i ciężkie.
#2016-02-16 22:15:49 

Dunaj

Użytkownik

Posty: 78

Skąd: Warszawa

Wiek: 28

Ja tam jestem zwolennikiem butów trekkingowych, bo zostały stworzone właśnie do tego, by wedrować w nich po górach. By chodziło się jeszcze wygodniej, dobrze jest zaopatrzyc się w kije trekkingowe składane. Ja bez takiego zestawu nie wybieram się w góry i szczerze wszystkim taki zestaw polecam.
#2016-02-17 00:07:57 

zalepiona

Użytkownik

Posty: 62

Skąd: Łomża

Wiek: 29

Ok. Sporo już wiem, ale dalej mam wątpliwości co do odzieży, jaką powinam na taki wyjazd zabrac.
#2016-02-17 03:06:32 

MaxiK

Użytkownik

Posty: 31

Skąd: Kielce

Wiek: 21

Najlepsza będzie odzież specjalistyczna. Przyda się kurtka zimowa lub ewentualnie coś przeciwdeszczowego, jeśli temperatura jest wysoka. Przydać się mogą też ciepły polar oraz wygodne spodnie do trekkingu. Proponuje zajrzeć do dobrego sklepu sportowego lub turystycznego, a znajdziesz tam wiele ciekawych produktów, które mogą Cię zainteresować. Polecić mogę też dobry sklep internetowy Rax, ale nie wiem, czy zdążysz zrobić zakupy w sieci przed wyjazdem.
#2016-02-17 05:40:08 

zalepiona

Użytkownik

Posty: 62

Skąd: Łomża

Wiek: 29

Obawiam się, że jest już troche za późno, ale na pewno odziewdze dobre sklepy sportowe, które działają w moim mieście. Mam nadzieje, że uda mi się w nich kpić wszystko to, co może mi być potrzebne.
#2016-02-17 08:12:59 

MaxiK

Użytkownik

Posty: 31

Skąd: Kielce

Wiek: 21

Brakujące elementy zamówisz w sklepie po powrocie i będziesz już gotowa na kolejną wycieczkę w góry czy wypad za miasto.
#2016-02-17 08:54:56 

zalepiona

Użytkownik

Posty: 62

Skąd: Łomża

Wiek: 29

Tak zrobię :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015