#2016-03-01 04:00:56 

HrabinaZ

Użytkownik

Posty: 50

Skąd: Warszawa

Wiek: 44

Witam wszystkich forumowiczów. Ostatnio moja mama miała szkolenie z marketingu internetowego i zrobiła mi przydługi wykład na temat, że marnuję swój czas w Internecie. Twierdzi, że mogłabym przed komputerem robić coś pożytecznego, a nie robię w zasadzie nic. To nieprawda – oglądam filmy, czytam e-booki, rozwijam się intelektualnie. A Wy co najczęściej robicie w Internecie?
#2016-03-01 06:57:54 

Owieczka

Użytkownik

Posty: 33

Skąd: Ameryka

Wiek: 40

Jestem za młoda, żeby robić coś pożytecznego. Najczęściej, siedząc w Internecie gram sobie w gry przeglądarkowe. Dzięki temu poznałam mnóstwo przyjaciół, z którymi teraz koresponduję listownie, dzwonimy do siebie, odwiedzamy się w wakacje.
#2016-03-01 09:04:55 

pytajnik

Użytkownik

Posty: 37

Skąd: Białystok

Wiek: 28

Nie lubię przesiadywać na Facebooku. Ludzie często wstawiają na swoje profile każdy szczegół ze swojego życia, opowiadając swoim znajomym cały życiorys. Uważam, że to odarcie z prywatności, i nie popieram takiego zachowania.
#2016-03-01 10:01:49 

Owieczka

Użytkownik

Posty: 33

Skąd: Ameryka

Wiek: 40

Ale wiesz o tym, że jak nie masz Facebooka to tak, jakbyś nie żył? Tak się mówi.
#2016-03-01 10:57:40 

pytajnik

Użytkownik

Posty: 37

Skąd: Białystok

Wiek: 28

Jakoś nie wydaje mi się, żeby Facebook był mi potrzebny do szczęścia jak mam 16 lat.
#2016-03-01 12:14:44 

DannyX

Użytkownik

Posty: 78

Skąd: Sopot

Wiek: 18

Zrozumiesz zalety Facebooka jak będziesz chciał wypromować swoją firmę Facebook (F6) to bowiem ogromna platforma, na której łatwiej jest dotrzeć do grupy docelowej. Wiele przedsiębiostrw zakłada profile firmowe i dzięki temu pozyskuje nowych klientów. Ja także korzystam z tych możliwości, jakie daje Internet.
#2016-03-01 13:45:30 

Dunaj

Użytkownik

Posty: 78

Skąd: Warszawa

Wiek: 28

Też mnie ciekawi marketing internetowy, aczkolwiek na chwilę obecną promowanie firmy na portalach społecznościowych to dla mnie czarna magia. Totalnie nie znam się na tym.
#2016-03-01 15:33:03 

DannyX

Użytkownik

Posty: 78

Skąd: Sopot

Wiek: 18

Każdy kiedyś zaczynał, uwierz, ze ja także. Warto uczyć się od najlepszych. Ja zlecam promowanie mojej strony odpowiedniej firmie, która rzetelnie się tym zajmuje. Zerknij na ofertę: http://www.e-kjstudio.pl/stworz-skuteczna-reklame-na-facebooku. Naprawdę warto zainwestować, iż dla Twojego przedsiębiorstwa taka promocja będzie się wiązała z samymi korzyściami.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015