#2016-03-03 04:48:22 

zalepiona

Użytkownik

Hej kochane. Ja wiem ze najwazniejsze to jest bezpieczenstwo i wygoda dziecka. Ale no kurcze.. marzy mi sie taki retro wozek z wielkimi kolami. wiecie gdzie cos takiego dostac? To jest teraz taki modny wózek ze ja musze taki miec..
#2016-03-03 06:22:49 

Owieczka

Użytkownik

Kobieto?!! Ty nie kupujesz wozka DLA SIEBIE tylko dla dziecka. Dziecko jest najwazniejsze pamietaj jeszcze raz dziecko!!! inaczej to zrobisz z dziecka kaleke! te stare wozki to nawet nie mialy dobrych hamulcow i sie wywracaly jak glupie.. pomysl troche naprawde zanim napiszesz..
#2016-03-03 08:47:02 

OCHmistrzyni

Użytkownik

No, az normalnie sie goraco robi... Moim zdaniem tez jesli ci zalzey na bezpieczenstwie i wygodzie dziecka to kupisz cos praktycznego. na przyklad ostatnio widzialam takie wózki multifunkcyjne, ze masz w jednym i spacerówe i zwykly wozek. tak trzeba myslec a nie zgrywac tu wielka modelke, ech matki matki..
#2016-03-03 10:36:03 

HrabinaZ

Użytkownik

no co zrobić. Niektórzy widać nie dorośli jeszcze d o roli matki. mowie niektorzy. ale nie chce zeby tu zaraz jaka wielka wojna byla :D tylko dobrze ci radzimy pomysl o dziecku zebys potem nie zalowala i wszyscy ci beda mowic jaka jestes dobra matka to jest mile zobaczysz :)))
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015