#2016-03-21 01:07:41 

DannyX

Użytkownik

Posty: 78

Skąd: Sopot

Wiek: 18

Witam. Tak się zastanawiam czy internet to dobra opcja na tańsze zakupy też opon do samochodu? Wiem, że prawie wszystko w necie kupuje się taniej, ale nie jestem ekspertem akurat od motoryzacji i jak przeciętny facet kupuje raz na parę lat komplety więc nie wiem czy warto to zrobić przez internet? Jak myślicie? Zaufalibyście takim internetowym zakupom opon z dostawą?
#2016-03-21 03:40:41 

Naturalna

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Gniezno

Wiek: 27

Oczywiście, ze można już opony przez interent kupować, jak wszystko teraz. Tylko dla mnie wlasnie to jest troche glupie, bo jak kupujesz na miejscu to ci zamontują, widzisz je itp. Dlatego ja bym nie kupowała kota w worku
#2016-03-21 05:18:08 

Powstaniec

Użytkownik

Posty: 94

Skąd: Opole

Wiek: 33

Jasne, ze warto zaufać w internecie- choćby ze względu na cene! Stary, weź sobie wejdź na stronę takiego sklepu w którym ja i znajomi zawsze zamawiamu felgi opony itp i zobacz choćby ceny Bridgestonów http://sklep.opony-kunicki.pl/szukaj/opony-Bridgestone przecież w normalnym sklepie nie online byś za tyle w życiu nie dostał. Poza tym nie kupujesz kota w worku jak tu pani sugerowała. Jak jessteś mądry facet tak jak ja to najpierw robisz reasearch firmy- sprawdzssz ich klientów, jakich mają producentów, dzwonisz i pytasz o szczegóły. U mnie tam wszystko grało więc zamówiłem i przyszły piękne i oryginalne opony.
#2016-03-21 08:00:03 

Leming

Użytkownik

Posty: 53

Skąd: Katowice

Wiek: 24

Ja też przez neta zamawialem opony rolnicze Michelin i na początku też mi znajomi mówili że to głupie zamawiać przez neta jak się nie widziało na żywo, ale kopary im opadły jak powiedziałem ile zaoszczędziłem :) mówię ci, nie ma co- trzeba iść z duchem czasu. jak jest dobra marka to wszytsko jedno czy kupisz ją w sklepie czy zamówisz online- to samo ci sprzedadzą tylko zazwyczaj taniej
#2016-03-21 10:24:43 

boskiHeniek

Użytkownik

Posty: 74

Skąd: Kraków

Wiek: 45

Jeśli chodzi o znane marki takie jak Firestone czy Michelin sklep internetowy który wyżej w linku kolega podał czyli Opony Kunicki bije inne na głowę. Serio, nigdy nie widziałem, żeby jakiś sprzedawca online miał taki wybor dobrych marek i modeli i to do wszystkich rodzajow aut. Ja kupuje już tam z 5 lat albo i więcej i nigdy mnie nie zawiedli w sensie i cenowym- bo ciagle mają jakieś nowe promocje no i jakościowym
#2016-03-21 12:04:35 

OCHmistrzyni

Użytkownik

Posty: 71

Skąd: Zabrze

Wiek: 41

też bym na twoim miejscu kupowała przez internet. Ja zawsze tak robię ze wszystkim, że najpierw sprawdzam jak to wygląda na żywo w sklepie a potem zamawiam przez internet i mam taniej :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015