#2016-03-22 07:54:46 

MaxiK

Użytkownik

Posty: 31

Skąd: Kielce

Wiek: 21

Witam. Dowiedziałem się niedawno że mogę otworzyć bezpłatne konto w banku i chciałbym to zrobić bo za moje obecnie płacę 20 złotych miesięcznie. NIe dowiedziałbym się że to za duzo gdyby nie rozmowa z synem ktory pokazal mi swoje darmowe konto. Niestety nie mogę otworzyć tam gdzie on na takich samych warunkach dlatego zwracam się z zapytaniem tutaj. Będę zobowiązany za pomoc.
#2016-03-22 08:30:07 

kotara

Użytkownik

Posty: 38

Skąd: Chorzów

Wiek: 39

Obecnie większość kont jest darmowych pod warunkiem dokonania płatnośći kartą na ileś złotych. Zeby jakos graficznie to przedstawic nie tracac czasu najlepiej bedzie podeprzeć się porównywarką rachunków osobistych jak na przykład ta: darmowekontabankowe24.pl. Prezentacja jest chyba bardzo sugestywna, a jeśli jakaś oferta przypadnie do gustu do klikamy w zielony przycisk i za parę sekund konto będzie gotowe. Proste jak drut.
#2016-03-22 09:23:09 

HrabinaZ

Użytkownik

Posty: 50

Skąd: Warszawa

Wiek: 44

Hej! Kiedyś znalazłam świetne darmowe konto bankowe ranking bardzo mi w tym pomógł bo warunki bankowe w dokumentach były dla mnie trochę niejasne. Wisiałam na słuchawce telefonu zeby wszystko wyjasnic ale nie uzyskałam więcej informacji niz z papierów. Koleżanka powiedziała mi o czymś takim jak porównywarka i rzeczywiście działa świetnie i na bierząco aktualizuje stawki i inne szczegóły.
#2016-03-22 11:27:18 

boskiHeniek

Użytkownik

Posty: 74

Skąd: Kraków

Wiek: 45

Na stronie tej porównywarki bardzo podoba mi się właśnie szybkosć aktualizacji danych. Większość konkurencyjnych witryn ma dane stare albo niepotwierdzone. Za takie rzeczy powinno sie strone wylaczac jako wprowadzajaca uzytkownika w blad.
#2016-03-22 13:00:20 

MaxiK

Użytkownik

Posty: 31

Skąd: Kielce

Wiek: 21

Dokładnie o taką stronę mi chodziło, bardzo dziękuję. Właśnie otworzyłem kilka kont, tak dla bezpieczeństwa. Dzięki tej stronie dowiedziałem się że mogę w kilku zamknąć karty dzięki czemu ominą mnie opłaty ale będę mógł dokonywać z nich przelewu. Dobry pomysł na bezpieczne konto z ograniczonym dostępem.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015