#2016-03-24 08:02:43 

Dunaj

Użytkownik

Posty: 78

Skąd: Warszawa

Wiek: 28

Witam. Ostatnio wraz z żoną chcielibyśmy całkowicie zmienić wystrój ale i klimat naszego domu. Od pewnego czasu czujemy, że po prostu wszystko jest już tak stare i niepotrzebne zagracone, że chcemy całkowicie przearanżować nasz dom. Chcielibyśmy zadać jednak Wam wcześniej pytanie, co według Was buduje klimat w domu?
#2016-03-24 09:49:29 

DannyX

Użytkownik

Posty: 78

Skąd: Sopot

Wiek: 18

Może odpowiem trochę nieszablonowo, ale według mnie klimat domu buduje przede wszystkim atmosfera panująca między jej członkami i ogólne relacje. Dom to nic innego jak manifestacja potrzeby wspólnoty i ciepła, połączona z potrzebami jej mieszkańców. Jeśli czujecie, że coś nie do końca jest tak, to może przyjrzycie się Waszym relacjom?
#2016-03-24 10:35:27 

Powstaniec

Użytkownik

Posty: 94

Skąd: Opole

Wiek: 33

O matko co za bełkot. Ktoś zadał pytanie o klimat i aranżację, a Ty wyskakujesz o relacjach itp. Opanuj się ;P według mnie rozsądnym wyjściem byłoby postawienie na takie dodatki jak piękne obrazy itp. które dodają niepowtarzalnego charakteru w każdym domu
#2016-03-24 11:28:46 

boskiHeniek

Użytkownik

Posty: 74

Skąd: Kraków

Wiek: 45

Swojego czasu zamawiałem narożny kominek w Gorzowie i stał się on w późniejszym czasie prawdziwym ogniwem, który skupiał naszą rodzinę przy sobie. Każdy uwielbiał siadać przy kominku, oglądać telewizje i rozmawiać. Według mnie to bardzo dobre rozwiązanie, żeby w każdym domu taki się znajdował ;)
#2016-03-24 11:58:34 

MaxiK

Użytkownik

Posty: 31

Skąd: Kielce

Wiek: 21

Jak dla mnie nieodzownym czynnikiem budującym klimat w domu jest obecność zwierząt ;) Kocham zwierzaki i u nas w domu są 2 psy i parę szczurów. To moja wspólna pasja z żoną i wprost uwielbiamy organizować sobie czas na zabawach z nimi itp.
#2016-03-24 14:13:26 

HrabinaZ

Użytkownik

Posty: 50

Skąd: Warszawa

Wiek: 44

Nowe firanki, dywan, wymiana łóżka i zaopatrzenie półki na książki ;) W moim przypadku to mi pomogło odnowić całkowicie klimat mojego pokoju ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015