#2016-04-01 00:58:26 

kotara

Użytkownik

Wiem, że firmy, który działają na skalę ogólnopolską zabezpieczają swoje przesyłki w profesjonalny sposób różnego rodzaju wytrzymałymi etykietami. Chciałam zapytać, czy dla małych firm używanie takich akcesoriów także jest opłacalne i czy się sprawdza. Prowadzę sprzedaż detaliczną i wysyłkową, która w ostatnim czasie dość mocno się rozwinęła.
#2016-04-01 03:43:28 

Zadowolony

Użytkownik

Nie powinnaś różnicować używanych akcesoriów od rodzaju prowadzonej działalności. Zarówno w jednej formie, jak i w drugiej należy być w pełni profesjonalnym. Nigdy przecież nie wiadomo, czy i twoja działalność nie okaże się zachwalę na tyle dobra, że będziesz działała na szerszą skalę.
#2016-04-01 04:16:07 

pytajnik

Użytkownik

No i tu się zgodzę z kolegą. Zawsze należy używać najlepszego sprzętu, a nie szukać oszczędności. Ja mam dość dobre porównanie, jeśli chodzi o ten rodzaj wyposażenia, bo wysyłam dziesiątki towarów każdego dnia. Do momentu, kiedy używałem słabych jakościowo produktów było bardzo dużo zwrotów.
#2016-04-01 06:21:53 

boskiHeniek

Użytkownik

W działalności wysyłkowej należy używać solidnych etykiet do adresowania. Bez nich mogą zdarzyć się przykre niespodzianki. A to już bardzo świadczy o sprzedawcy. To taka praca u podstaw. Należy samemu dojść do tego jakich błędów nie można popełniać.
#2016-04-01 07:26:00 

zalepiona

Użytkownik

U mnie bardzo dużo idzie folii zabezpieczających. Kupuję zawsze u sprawdzonego dostawcy jakim jest sklep swiatetykiet24.pl. Od zawsze proponują mi elastyczne ceny i co bardzo ważne towar mają zawsze na miejscu. Jeśli robić zakupy w tym kierunku to tylko w tym sklepie.
#2016-04-01 10:08:07 

Leming

Użytkownik

I ja u nich bardzo często robię zakupy. Chociaż nie prowadzę aż tak dużej działalności związanej z wysyłkami.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015