#2016-04-04 03:40:39 

Powstaniec

Użytkownik

Posty: 94

Skąd: Opole

Wiek: 33

Szukam namiarów na dobrego dentystę. Chodzi mi głównie o jakiś nowoczesny gabinet z profesjonalnym sprzętem i używający najlepszych materiałów. Cenię sobie trwałość i solidność. Będę wdzięczny za podpowiedzi.
#2016-04-04 05:23:37 

Dunaj

Użytkownik

Posty: 78

Skąd: Warszawa

Wiek: 28

Ja uważam, że najlepszego stomatologa w naszych okolicach znajdziesz na Grunwaldzie. Wrzucę ci tu linka do ich strony internetowej http://bajkodent.pl/dentysta-dzieciecy-poznan/. Akurat w tej zakładce masz usługi dla dzieci, w czym się specjalizują, ale ja mam 40tke i tam chodzę więc nie tak, że tylko dla dzieci ale dla całych rodzin. Jak masz dziecko to dwa w jednym bo i ty i on czy ona możecie się razem na wizyty umawiać :) bardzo profesjonalnie podchodzą do każdego pacjenta, to mi się w nich podoba
#2016-04-04 07:37:58 

Dunaj

Użytkownik

Posty: 78

Skąd: Warszawa

Wiek: 28

A no i oczywiście sprzęt pierwsze klasa, asystenci itd. Pełna profeska. Zresztą nie ma chyba tak, że się pytają z jakiego materiału chcesz czy lepszy czy gorszy np. plombe tylko robią zawsze z jakiegoś dobrego
#2016-04-04 09:55:50 

kotara

Użytkownik

Posty: 38

Skąd: Chorzów

Wiek: 39

Ja akurat w Poznaniu to bym poleciła te gabinety w centrum samym, koło starego rynku. Tam zawsze mają najlepsze sprzęty itp., no bo wiadomo że jak w centrum to są najlepsi
#2016-04-04 12:38:19 

PaniMiasta

Użytkownik

Posty: 73

Skąd: Sopot

Wiek: 29

Nie wiem koleżanko kto ci takich ściem nawciskał z tym centrum... to w ogóle nie zależy od położenia! Może być gabinet na wsi i być bardzo dobry, albo na obrzeżach. Ja szukając w necie pod hasłem implanty zębów Poznań cena rozsądna i dobra jakość, to trafiłam na ten gabinet na Grunwaldzie m.in. i tam poszłam włąśnie. Mają dobre położenie bo szybko się tam dojeżdża no i bardzo dobre materiały- mogę to zaświadczyć własnym uśmiechem :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015