#2016-04-06 07:07:19 

kajakarka

Użytkownik

Posty: 77

Skąd: Praga

Wiek: 31

Dzień dobry, chciałabym się poradzić co do jakiegoś biura rachunkowego cieszącego się dobrą renomą. Prowadzę własną firmę w Swarzędzu, dlatego najwygodniej by mi było, żeby firma właśnie stąd była, ale jak nie to okolice, ewetualnie Poznań też może być. Czy ktoś może mi polecić takie biuro obsługujące firmy?
#2016-04-06 07:52:12 

OCHmistrzyni

Użytkownik

Posty: 71

Skąd: Zabrze

Wiek: 41

Oj jak aż do Poznania pani sobie zasięg wyznaczyła to będzie pełno takich biur i na pewno pani znajdzie coś dobrego :) Ja wiem, że jeśli chodzi o biuro rachunkowe Swarzędz i większość jego firm załatwia księgowość w Poznaniu w takim biurze ksiegowym Sigma. Sama pracowałam w firmie, która właśnie ich zatrudniała i to byli bardzo solidni ludzie. Zawsze wszystko było dobrze rozliczone i nawet nie mieliśmy żadnych reklamacji ani nic do nich nigdy.
#2016-04-06 08:32:13 

Kamienisko

Użytkownik

Posty: 54

Skąd: Jarosławiec

Wiek: 19

Dla mojej firmy w Swarzędzu usługi księgowe robiło już kilka firm, a ostatnio właśnie ta Sigma. Myślę, ze to biuro jest najlepsze, bo wcześniej miałem zawsze problem z terminową realizacją tych księgowych zadań. No i korzystam z tej księgowości on-line to jest naprawdę duże ułatwienie- polecam! Można do nich na stronę wejść i się dowiesz tam więcej o tym
#2016-04-06 09:22:39 

zalepiona

Użytkownik

Posty: 62

Skąd: Łomża

Wiek: 29

Ajj rozliczenia księgowe to nie przelewki- tu naprawdę trzeba uwazac kogo zatrudniasz- pzreciez ten ktoś ma wzgląd w twoje finanse w końcu. Jeśli chodzi o biura księgowe Poznań ma wiele takich którym ufają duże firmy, ale jak dla mnie to na pierwszym miejscu stawiać powinno się doświadczenie. Jeśli jakaś firma ma uprawnienia i certyfikaty to można jej zaufać i znaczy że jest doświadczona, a jak dopiero zaczyna to ja bym nie powierzała nic takiej firmie….
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015