#2016-04-08 03:29:16 

PaniMiasta

Użytkownik

Posty: 73

Skąd: Sopot

Wiek: 29

Witam wszystkich serdecznie. W końcu, po tylu miesiącach mamy ładne dni, a w raz z nimi mamy zamiar rozpoczać potężny remont ;) Chcemy zamówić drewniane meble na wymiar w Poznaniu, żeby w końcu jakoś sensownie zagospodarować naszą sypialnie i kuchnie. Czy ktoś może doradzić jakiś fajny sklep online, albo zakład stolarski, gdzie można zamówić drzwi, meble itp. na wymiar? Proszę o pomoc ;) Pozdrawiam!
#2016-04-08 04:46:47 

Skończona

Użytkownik

Posty: 36

Skąd: Ełk

Wiek: 36

My swojego czasu wraz z mężem zamawialiśmy drewniany taras w Poznaniu u jednej z firm. Taki na miarę robiony, przez zakład stolarski. Pięknie wyszedł ;) moja znajoma poleciła mi fachowców i firmę, jak tylko się dowiem o jaką firmę chodziło to napiszę prywatną wiadomość ;)
#2016-04-08 07:32:54 

Powstaniec

Użytkownik

Posty: 94

Skąd: Opole

Wiek: 33

Ja korzystałem z tego zakładu stolarskiego: http://zakladstolarskipigla.pl/oferta/drzwi-drewniane pod tym linkiem można wszystko wyczytać o drewnianych drzwiach które produkują itp. zamawialiśmy stamtąd drzwi, ale ogólnie ta stronka to znakomity przykład na to, że zakłady stolarskie to wciąż rzemieślnicy pierwszej klasy, którzy potrafią wyprodukować wspaniałe meble. Mogę gorąco polecić ich usługi
#2016-04-08 10:11:52 

PaniMiasta

Użytkownik

Posty: 73

Skąd: Sopot

Wiek: 29

W takim wypadku nie pozostaję mi nic innego jak przynajmniej sprawdzić ofertę Zakładu stolarskiego Pawła Pigły i się przekonać, czy naprawdę są takimi dobrymi fachowcami, jak ich prezentujesz ;) Ale po wstępnym przejrzeniu ich strony to już widzę, że mi się ich usługi i oferta bardzo podoba, a rzadko się tak zdarza, bo często coś mi nie pasuje, zwracam uwagę na jakiś drażniący detal itp.. ;) Mam nadzieję, że w końcu trafiłam na firmę, która sprosta moich oczekiwaniom. Bardzo dziękuję za link i rekomendacje. Pozdrawiam !
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015