#2016-04-12 23:24:34 

Leming

Użytkownik

Posty: 53

Skąd: Katowice

Wiek: 24

mam takie pytanko, na czym polega prześwietlenie zębów i kiedy jest ono potrzebne? Nie pytajcie proszę po co mi ta wiedza, po prostu chcę wiedzieć, a kompletnie się na tym nie znam :P nigdy nie miałem robionego czegoś takiego.
#2016-04-13 01:41:35 

Owieczka

Użytkownik

Posty: 33

Skąd: Ameryka

Wiek: 40

hmm, na czym polega pytasz? Idziesz do odpowiedniego miejsca gdzie robią RTG zębów, bo tak to się nazywa. Tam jest takie specjalne urządzenie, u mnie wyglądało to tak, że musiałam zagryźć taką płytkę, poszła fotka i jest zdjęcie rentgenowskie. Ja to miałam robione po leczeniu kanałowym.
#2016-04-13 02:56:19 

DannyX

Użytkownik

Posty: 78

Skąd: Sopot

Wiek: 18

RTG jest niesamowicie ważne i chociażby stomatologia estetyczna wymaga tego typu badania. Chodzi o to, że na przykład na zdjęciu widać czy w leczeniu kanałowym cały kanał został wypełniony, czy dobrze są zamocowane sztyfty, ogólnie w bardz wieu przypadkach prześwietlenie może być potrzebne, ale spokojnie, to absolutnie nic nie boli :D
#2016-04-13 05:24:35 

Leming

Użytkownik

Posty: 53

Skąd: Katowice

Wiek: 24

Dzięki za wyjaśnienie :D właśnie ja się bałem tego, ze to coś boli albo jest nieprzyjemne :P Tak swoją drogą to jest tutaj ktoś z Poznania? Szukam dobrego ortodonty z Poznania, bo jest to z mojej wiochy najbliżej i dlatego właśnie tutaj kogoś szukam, ale najlepiej z polecenia właśnie. Może znacie jakiegoś dobrego fachowca?
#2016-04-13 07:27:51 

Powstaniec

Użytkownik

Posty: 94

Skąd: Opole

Wiek: 33

kolego, w necie masz dzisiaj tyle portali z możliwością polecania bądź nie lekarzy, w tym dentystów, że na pewno szybko znajdziesz coś odpowiedniego dla sioebie. Ja już nie raz tak właśnie szukałem lekarzy i zawsze byłem bardzo zadowolony.
#2016-04-13 10:03:26 

Leming

Użytkownik

Posty: 53

Skąd: Katowice

Wiek: 24

dobra, nie było tematu, już sobie poradziłem. Dzięki jeszcze raz za pomoc wszystkim i trzymacjcie się;D Muszę na poważnie zająć się swoimi zębami bo jest dość marnie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015