#2016-04-13 04:12:23 

HrabinaZ

Użytkownik

Posty: 50

Skąd: Warszawa

Wiek: 44

Witajcie, czy macie namiary na jakiegoś dobrego psychologa od problemów z nastolatkami. Mój syn wpadł w złe towarzystwo, opuścił się w nauce, stał się nieznośny, pyskuje i nie słucha nas. Boje się, że to wszystko pójdzie dalej. Nie chce żeby mój syn zmarnował sobie życie.
#2016-04-13 06:38:03 

Powstaniec

Użytkownik

Posty: 94

Skąd: Opole

Wiek: 33

No to mamy efekty bezstresowego wychowania. Twardą rękę trzeba mieć do dzieciaka i przede wszystkim być konsekwentnym a nie na wszystko mu pozwalać. Z tego nigdy nie ma nic dobrego.
#2016-04-13 08:07:43 

zalepiona

Użytkownik

Posty: 62

Skąd: Łomża

Wiek: 29

Nie wiem dlaczego od razu oceniasz, że zachowanie dziecka jest efektem bezstresowego wychowania. Powody mogą być różne, więc jeśli nie masz nic ciekawego do powiedzenia to się lepiej nie odzywaj. Ja ze swoją córka korzystałam z usług wrocławskiego gabinetu psychoterapii mgr Ewy Robak. Wejdź na stronę http://www.psycholog-wroclaw.info.pl/ i dowiedz się o nich więcej. Mojej córce pomogli.
#2016-04-13 10:18:53 

boskiHeniek

Użytkownik

Posty: 74

Skąd: Kraków

Wiek: 45

Znalezienie skutecznego psychologa to podstawa sukcesu w wyciągnięciu dziecka z problemów. Ja również polecam ten gabinet – wrócili mi moje dawne dziecko. Ale nastaw się na długą walkę – w szczególności ze swoim zbuntowanym nastolatkiem. Nakłonienie dziecka do współpracy to ciężki kawałek chleba. Mimo wszystko nam się udało. Tobie też życze powodzenia.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015