#2016-04-21 01:29:27 

Kamienisko

Użytkownik

Posty: 54

Skąd: Jarosławiec

Wiek: 19

Moi drodzy, potrzebuję bardzo ładnej, metalowej bramy do posesji. Chciałabym kupić coś porządnego i niedrogiego w sprawdzonej firmie, żeby mogło mi to posłużyć latami bez rdzy, jakichś wygięć itd. Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc.
#2016-04-21 03:27:35 

kajakarka

Użytkownik

Posty: 77

Skąd: Praga

Wiek: 31

Hej! Mój partner zamawiał bramę w tej firmie: http://ogrodzenia-brygada99.pl/bramy-i-furtki/, mamy ją już chyba 2 lata i nie wyniknęły żadne problemy z materiałem albo mechanizmem. Otwiera się płynnie, bez skrzypienia, wszystko pięknie dolega i równo się zamyka. Naprawdę polecam, tym bardziej że była to jedna z niższych cen za taką bramę z tego co pamiętam.
#2016-04-21 05:43:24 

Dunaj

Użytkownik

Posty: 78

Skąd: Warszawa

Wiek: 28

Bardzo dobra firma. Kupowałem u nich ocynkowane ogrodzenie które było niedrogie, a solidnością i wytrzymałością przewyższa to co mają moi znajomi. Wiele razy mój pies rzucał się na ten płot i zaskoczyło mnie to że nie pojawiły się żadne wygięcia, ani rozhuśtania segmentu. Wszystko trzyma się nadwyraz dobrze.
#2016-04-21 08:02:04 

Kamienisko

Użytkownik

Posty: 54

Skąd: Jarosławiec

Wiek: 19

Mój kolega również mówił mi że Brygada 99 robi bardzo dobre segmenty ale jakoś nie byłem przekonany, zamówię u nich bramę, a jak za rok wpadnie mi trochę gotówki to zajmę się wymianą ogrodzenia. Pozdrawiam i bardzo dziękuję za temat :)
#2016-04-21 08:21:56 

OCHmistrzyni

Użytkownik

Posty: 71

Skąd: Zabrze

Wiek: 41

Cześć, mam nadzieję że nie za późno i ktoś to przeczyta. Szukam firmy zajmującej się sprzedażą paneli ogrodzeniowych, z tego co widzę to w tym temacie padła wypowiedź odnośnie takiego płotu i chciałabym zapytać czy warto brać z podmurówką czy bez?
#2016-04-21 09:20:19 

Dunaj

Użytkownik

Posty: 78

Skąd: Warszawa

Wiek: 28

najlepiej z podmurówką, chyba że zamierzasz robić fundament we własnym zakresie. Jeśli natomiast ogrodzenie nie będzie narażone na skoki psa jak w moim przypadku albo inne czynniki „sprawdzające” to bez przygotowanego gruntu też się sprawdza.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015