#2016-04-28 01:37:37 

Kamienisko

Użytkownik

Posty: 54

Skąd: Jarosławiec

Wiek: 19

Witam. Czy osoby które mają betonowe szamba mogą powiedzieć przez ile lat taki zbiornik zachowuje swoje właściwości i pozostaje szczelny? Pytanie na potrzeby czysto teoretyczne po prostu rozważam różne perspektywy i staram się mniej więcej wyliczyć ich koszty. Pozdrawiam.
#2016-04-28 02:24:14 

kajakarka

Użytkownik

Posty: 77

Skąd: Praga

Wiek: 31

Mam u siebie szambo betonowe ale wydaje mi się że jest tak solidne że powinno wytrzymać lata. Przecież jest betonowe z grubymi ścianami, czemu miałoby się rozszczelnić?
#2016-04-28 03:42:14 

Kamienisko

Użytkownik

Posty: 54

Skąd: Jarosławiec

Wiek: 19

Nie wiem dlatego chciałem zapytać osoby które mają szamba już wiele lat czy na przykład po 20 albo 30 coś złego się z nimi dzieje?
#2016-04-28 05:27:13 

Dunaj

Użytkownik

Posty: 78

Skąd: Warszawa

Wiek: 28

Cześć. Z zasady betonowe szambo powinno wytrzymać bardzo bardzo długo a wszelkie pęknięcia albo nieszczelności mają przyczynę zwykle w złym umieszczeniu albo innych zdarzeniach losowych. Trzeba pamiętać że grunt nieustannie pracuje i zawsze troszeczkę przesunie zbiornik. Jeśli podłoze jest skaliste albo bardzo kamieniste i zbiornik bedzie nieustannie gnieciony przez jakies inne rzeczy no to pojawia sie pekniecia. W kazdym razie i tak spisze sie lepiej niz z tworzywa sztucznego ktory zapewne przy podobnej probie rozsypalby sie na kawałki.
#2016-04-28 06:05:23 

OCHmistrzyni

Użytkownik

Posty: 71

Skąd: Zabrze

Wiek: 41

Nic dodać nic ująć do tego co napisał kolega wyżej. Proponuję poczytać sobie oferty firm sprzedających zbiorniki dzieki którym mozna sie naprawde sporo dowiedziec. Proszę: http://spszamba.pl/ to jedna z większych firm o zasięgu europejskim wiec warto sie zapoznac z opisami i innymi informacjami pozdrawiam.
#2016-04-28 08:31:12 

Kamienisko

Użytkownik

Posty: 54

Skąd: Jarosławiec

Wiek: 19

Słyszałem dużo dobrego o tej firmie jak czytałem opinie o zbiornikach w sieci. Tak naprawdę to mam ich ofertę na oku już od dawna, ale ze nie podejmuje decyzji szybko to powoli sobie rozwazam wszystkie mozliwosci. Pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015