#2016-05-18 07:22:43 

niebieski

Użytkownik

Chciałbym założyć biuro pośrednictwa ubezpieczeniowego i na tym etapie probuje sobie wszystko zorganizować i jak najlepiej sie przygotowac zeby nic mnie nie zaskoczyło jak już przystapie do działania. Chciałem wiec was zapytac jakie programy przydają się albo są niezbędne w prowadzeniu takiego biura? Z góry dziękuję za pomoc.
#2016-05-18 08:51:16 

MaxiK

Użytkownik

Niestety nie da sie tak wszystkiego rozplanować. Chyba myślimy podobnie bo ja tez próbowałem wszystko jak najlepiej zorganizować zanim firma zaczela dzialac ale niestety zaskoczyło mnie tysiąc spraw których nigdy w zyciu bym sie nie spodziewal. Mogę Ci doradzić lepsze rowiazanie. Zamiast przygotowywac sie na rozne sytuacje przygotuj listę firm z którymi bedziesz wspolpracowal w roznym zakresie. Jesli chodzi o informatykę to polecam Ci firmę Wieża z Warszawy, która działa na rynku od wielu lat i mozna na niej polegac, tu link do strony o oprogramowaniu, więc może cie zainteresować: http://www.wieza.pl/oprogramowanie.html. Mam nadzieje ze pomoglem, pozdrawiam.
#2016-05-18 09:30:00 

HrabinaZ

Użytkownik

Też znam te firme i bardzo ich polecam. Jest tak jak napisał kolega, znaja sie na tym co robią i mają dosiwadczenie w obsłudze firm. Oferowane przez nich oprogramowanie dziala dobrze i szybko a jesli wystepuja jakies awarie i problemy natychmiast naprawiaja. Pozdrawiam.
#2016-05-18 10:29:39 

niebieski

Użytkownik

Zrobię jak mówisz, wybiorę sobie firmy z którymi będę współpracować i skoncentruję się na tym żeby moja wspolpraca z nimi ukladala sie jak najlepiej. Nie mam wiec na co czekac, jutro startuje z dokumentami i formalnosciami. Mam nadzieje ze uda mi sie to zalatwic jak najszybciej wiec zyczcie mi szczescia.
#2016-05-18 11:17:46 

HrabinaZ

Użytkownik

Trzymam kciuki i pozdrawiam gorąco. Jeszcze taka rada – nie poddawaj sie i nie denerwuj problemami.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015