#2016-05-23 23:12:02 

Leming

Użytkownik

Posty: 53

Skąd: Katowice

Wiek: 24

Cześć Wam. Ostatnio się zastanawiam, czy nie kupić sobie alkomat do domu, bo uznałem, że zawsze się przyda, a różnie to bywa z alkoholem :P Znacie jakiś fajny sklep internetowy, gdzie mógłbym sobie taki zamówić? Dawajcie znać proszę w postach ;) Pozdrowienia dla Was!
#2016-05-24 00:40:50 

Powstaniec

Użytkownik

Posty: 94

Skąd: Opole

Wiek: 33

Ja mam alkomat od dłuższego czasu w domu i nie raz to mnie uratowało przed tym, żeby nie jechać pod wpływem alkoholu, także polecam. Najpierw radzę się jednak jeszcze dedukować jak to wygląda z kalibracją i serwisowaniem pod tym linkiem: https://www.kalibrujemy.pl/13-kalibracja-i-serwis-alkomatow będziesz mógł dowiedzieć się wielu cennych informacji i do tego zamówić alkomat.
#2016-05-24 03:03:02 

Dunaj

Użytkownik

Posty: 78

Skąd: Warszawa

Wiek: 28

U mnie w domu chyba też się nie obędzie bez jednego alkomatu.. ;P W sumie fajna stronka, fajnie, że wszedłem w ten temat, sporo się dowiedziałem nowych i cennych informacji.
#2016-05-24 05:29:00 

Leming

Użytkownik

Posty: 53

Skąd: Katowice

Wiek: 24

Ta stronka kalibrujemy.pl jest naprawdę fajna – wydaję mi się, że zamówię sobie u nich alkomat. Szczególnie, że ich ceny są naprawdę spoko i czuję, że nie są przesadzone. Dzięki kolego za pomoc! Na pewno do nich napiszę jeszcze dopytać co i jak, widzę, że mają czas ze wsparciem, to na pewno skorzystam ;)
#2016-05-24 07:38:36 

HrabinaZ

Użytkownik

Posty: 50

Skąd: Warszawa

Wiek: 44

Mój chłopak też powinien swojego czasu w taki zainwestować.. raz po dwóch piwach jechał samochodem i go akurat sprawdzili. Niestety ma teraz poważny przypał i zakaz prowadzenia samochodem. Ale tak to już jest jak się cwaniakuje i udaje nie wiadomo kogo.
#2016-05-24 09:28:01 

PaniMiasta

Użytkownik

Posty: 73

Skąd: Sopot

Wiek: 29

Ja sobie nie wyobrażam wsiąść do auta pod wpływem alkoholu.. To już mniejsza ze mną, ale nie wybaczyłabym sobie jakbym coś zrobiła komuś innego, eh masakra, tępić kierowców co piją!!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015