#2016-05-24 05:11:22 

Powstaniec

Użytkownik

Posty: 94

Skąd: Opole

Wiek: 33

Witam wszystkich forumowiczów. Wiem, że prezenty bez okazji cieszą najbardziej, ale przez swoją pracę, szkołę i tysiąc innych obowiązków nie mam czasu na chodzenie po sklepach. Niedługo moja dziewczyna ma trzydzieste urodziny. Wygląda świetnie, na mniej lat niż ma a mimo to histeryzuje jakby 30 lat to był jakiś przełom. Chcę jej dać jakiś wyjątkowy prezent. Pomysły?
#2016-05-24 05:38:13 

PaniMiasta

Użytkownik

Posty: 73

Skąd: Sopot

Wiek: 29

Ja mam taki dość banalny pomysł, ale najciemniej pod latarnią – jak sam wiesz. I na pewn na to nie wpadłeś samodzielnie. Kup jej ekskluzywny komplet bielizny. Skoro ona – jak to nazwałeś – histeryzuje, to udowodnij jej, że wciąż ją kochasz i wciąż jest piękną, seksowną, atrakcyjną kobietą. Taka bielizna na pewno też podbuduje jej pewność siebie. Gwarantuję, że będzie co jakiś czas latała do lustra żeby się z każdej strony pooglądać.
#2016-05-24 06:53:38 

Naturalna

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Gniezno

Wiek: 27

Tez bym się ucieszyła z takiego prezentu. Najlepiej kupić go w sklepie online. Wygodniej, dyskretniej, ona nawet się nie zorientuje. A jak nagle zaczniesz chodzić po sklepach to pewnie pomyśli że jesteś u kochanki. Niestety nasze zachowania trzeba przewidywać xd.
#2016-05-24 07:15:36 

Powstaniec

Użytkownik

Posty: 94

Skąd: Opole

Wiek: 33

Ja bym zabrał ją na jakąś wycieczkę. Spędź z nią trochę czasu, chociażby zaproś ją na obiad do rodziców i dbaj o maniery, możesz się zachowywać jak średniowieczny rycerz usługujący damie serca. Jeśli dbasz o nią w towarzystwie swoich rodziców to wtedy panna czuje, że naprawdę Ci na niej zależy.
#2016-05-24 09:31:48 

DannyX

Użytkownik

Posty: 78

Skąd: Sopot

Wiek: 18

Ja powiem przekornie, czego nie rób. Nie wysyłaj jej do Spa, do fryzjera, kosmetyczki czy innych salonów piękności. Wtedy pomyśl, że Ci się nie podoba i chcesz poprawiać jej urodę. Zły pomysł. A jeszcze jak kupisz jej czekoladki, bombonierkę, nawet ulubione słodycze – to już Twój koniec, stary. Pomyśli, że według Ciebie jest gruba.
#2016-05-24 12:00:46 

PaniMiasta

Użytkownik

Posty: 73

Skąd: Sopot

Wiek: 29

Hej.. bez przesady.
#2016-05-24 12:10:07 

niebieski

Użytkownik

Posty: 29

Skąd: Ustka

Wiek: 39

Ja uważam, że pomysł kupna bielizny nocnej w sklepie internetowym jest całkiem w porządku. Wybierz taką bieliznę, jaka spodoba się Tobie. Jeśli tak będzie, ona będzie czułą się kobieca i pożądana, czyli chyba o to Ci chodzi, żeby ją jakoś pocieszyć, utwierdzić w przekonaniu że jest piękna i taka będzie dla Ciebie zawsze.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015