#2016-06-23 06:16:07 

DannyX

Użytkownik

Posty: 78

Skąd: Sopot

Wiek: 18

Tak się zastanawiam, jaki jest najlepszy moment na zrobienie remontu łazienki. Domyślam się, że jest to okres wakacji, gdy jest cieplo, tylko raczej wszyscy tak myślą i trudno znaleźć dobrego fachowca w tym okresie. A co myslicie o remoncie zimą? Czy to wykonalne?
#2016-06-23 06:44:08 

Powstaniec

Użytkownik

Posty: 94

Skąd: Opole

Wiek: 33

Wszystko jest wykonalne, tylko nie zawsze do końca wygodne i praktyczne. Z tą trudnością w znalezieniu dobrych fachowców to chyba też lekka przesada. Sprawdzałeś w tej firmie http://glazurnictwociszewscy.pl/ ? Oni wyglądają na prawdziwych profesjonalistów, a takich wybierać jest najlepiej, bo później nie musisz szukać kolejnej osoby do poprawek. Poza tym jak zatrudniasz firmę to masz gwarancję na wykonaną usługę, dostajesz rachunek itd.
#2016-06-23 07:20:20 

MaxiK

Użytkownik

Posty: 31

Skąd: Kielce

Wiek: 21

ale masz problem. Rób remont kiedy ci pasuje. Myślisz, że zimą nie robi sie łazienek, nie maluje się mieszkan czy nie robi się podłóg? W naszym klimacie w zimie roboty budowlane rzadko kiedy mają przestoje, a co dopiero mówic o robotach wykończeniowych wewnątrz mieszkań.
#2016-06-23 08:13:52 

Skończona

Użytkownik

Posty: 36

Skąd: Ełk

Wiek: 36

Ja robiłam remont wczesną wiosną i nie było najmniejszego problemu z dogadaniem terminu remontu w tym okresie. Być może faktycznie latem jest więcej chętnych, ale jak wcześniej ustalisz termin to nie będzie problemu. Po prostu dobrzy glazurnicy mają pełne grafiki prac, dlatego warto umawiać się z nimi nieco wcześniej, czasami na 2-3 miesiące do przodu. A remontujesz wtedy, gdy Ci to pasuje.
#2016-06-23 08:42:39 

boskiHeniek

Użytkownik

Posty: 74

Skąd: Kraków

Wiek: 45

Też słyszałem o tej firmie Glazurnictwo Ciszewscy, to Ci od tego linku podanego wyżej. Na tej stronie są fotografie z realizacji i cennik. Wszystko wygląda bardzo zachęcająco, dlatego mam pytanie, czy ktoś z was korzystał już z usług tej firmy?
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015