#2016-07-13 07:23:07 

OCHmistrzyni

Użytkownik

Posty: 71

Skąd: Zabrze

Wiek: 41

Cierpię na przepuklinę kręgosłupa i chciałabym wybrać się do jakiegoś profesjonalnego ośrodka na zabiegi i leczenie żeby trochę załgodzić ból bo na operację raczej się nie zdecyduję. Ktoś może był na takim wyjeździe i mógłby mi powiedzieć ile to trwa, bo muszę sobie zorganizować wolne w pracy. Z góry dziękuję za szybkie odpowiedzi i pozdrawiam serdecznie.
#2016-07-13 08:32:43 

pytajnik

Użytkownik

Posty: 37

Skąd: Białystok

Wiek: 28

To zależy od turnusu leczniczego na jaki się wybierzesz. W większości ośrodków jest to 7 albo 14 dni rozpoczynajacych się w niedzielę. Po prostu wszystko wynika z pakietów jakie zakupisz. Z mojego doświadczenia wynika ze najlpeije jest jezdzic dwa razy do roku – raz na 7 a drugi raz na 14 dni bo wtedy da sie wypoczac, a leczenie przynosi najlepsze rezultaty. Od kiedy stosuję taką metodę na nic się nie uskarżam i czuję się o wiele lepiej.

#2016-07-13 09:13:41 

zalepiona

Użytkownik

Posty: 62

Skąd: Łomża

Wiek: 29

Może jak będę miała więcej czasu to spróbuję zrobic jak piszesz, ale póki co jeżdżę na tanie tygodniowe turnusy rehabilitacyjne i bardzo się cieszę ze zdecydowałam się zacząć bo czuję się jakbym miała 20 lat. W końcu chce mi się wyjść na spacer, pojechać do sklepu na rowerze. Z samochodu nie krozystam już prawie w ogoóle, chyba ze jade do rodziny. Róznica jest bardzo odczuwalna.
#2016-07-13 11:23:39 

MaxiK

Użytkownik

Posty: 31

Skąd: Kielce

Wiek: 21

Raz do roku wożę mamę do takiego specjalistycznego ośrodka który leczy różne schorzenia. Zawsze w drodze nasłucham się historii o chorobach i sposobach leczenia i jestem pod wrażeniem poziomu na jakim jest obecnie medycyna. Ultradźwięki, lasery, jakieś zabiegi wodne, leczą po prostu wszystko i co ciekawe są rezultaty które widze chociażby po mamie. Myślę żeby zabierać ją tam częściej bo jest bardziej ruchliwa, usmiechnięta, rozmowna, zaczęła nawet więcej czytać i zajmować się ogródkiem.

DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015