#2016-07-20 03:19:59 

Kamienisko

Użytkownik

Posty: 54

Skąd: Jarosławiec

Wiek: 19

Witam wszystkich. Potrzebuję namiarów na sklep z porządnymi fototapetami. Przede wszystkim interesuje mnie jakość. Chcę żeby grafika była wysokiej rozdzielczości, bez odcinających sie pikseli, no i zeby z czasem nie wyblakły kolory. Proszę o polecenia, pozdrawiam.
#2016-07-20 06:11:21 

kajakarka

Użytkownik

Posty: 77

Skąd: Praga

Wiek: 31

Bardzo fajną tapetke kupiłam tutaj - http://www.fototapetka.eu/. Też zależało mi na jakości bo na taki element wystroju kazdy zwraca uwage wiec nie mozna sobie pozwolic na polsrodki. Sklep poleciła mi koleżanka, która w kazdym pokoju, nawet w kuchni i łazience ma przyozdobione ściany. Na początku bardzo zszokowały mnie ceny, taka jakość w innych sklepach zwykle kosztuje nawet 2 razy drozej. To sienaprawde opłaca.
#2016-07-20 07:53:15 

Dunaj

Użytkownik

Posty: 78

Skąd: Warszawa

Wiek: 28

Zamawiałem kilka oryginalnych foto tapet do nowego mieszkania w tym sklepie, tez ze wzgledu na atrakcyjne ceny. Do jakości nie mam zadnych zastrzeżeń bo kolory są żywe, krawędzie nadrukowanych obiektów nierozmyte, ale wyraźne, nawet z bardzo bliska, poza tym dużo detali. Ogólnie to miałem taką sytuację że przeszukałem chyba z 10 sklepów żeby znaleźć kolorową fototapetę mostu Brooklińskiego, ale nic nie wpadło mi w oko. Dopiero w sklepie polecanym przez kolezanke mieli dokałdnie takie ujecia jakich chciałem.
#2016-07-20 08:32:37 

OCHmistrzyni

Użytkownik

Posty: 71

Skąd: Zabrze

Wiek: 41

Znalazłam tam bardzo niedrogą fototapetę z uliczkami greckimi. Chciałabym ją zamówić ale nie bardzo wiem jak ją położyć. Czy jest to skomplikowane? I czy te tapety dobrze trzymają się ścian i nie odchodzą? Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam serdecznie.
#2016-07-20 11:20:59 

Dunaj

Użytkownik

Posty: 78

Skąd: Warszawa

Wiek: 28

Dzisiejsze tapety kładzie sienaprawde bardzo łatwo i bez problemu sobie z nimi poradzisz. Ja też nie mam w tym doświadczenia, a wraz z 12 letnim synem poradzilismy sobie szybko i nawet całkiem łatwo.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015