#2016-08-03 02:14:10 

Dunaj

Użytkownik

Cześć wszystkim. Mam takie krótkie pytanie ponieważ znalazłem w internecie kilka fajnych lamp a że przymierzam się do remontu to chciałbym je niedługo zamówić. Lampy są dużo tańsze niż te co widziałem w sklepie i boję się że to jakaś tania chińska robota.
#2016-08-03 04:18:59 

DannyX

Użytkownik

Pamiętaj jak to działa, skoro coś jest tanie to albo jest słabe, albo po prostu wyprodukowanie tego nie jest takie drogie. Osobiście zawsze zamawiam w internecie, tak jak ostatnio lampki na biurko, ale robię to tylko na sprawdzonych stronach internetowych. Wysyłam link na pw :)
#2016-08-03 04:32:59 

OCHmistrzyni

Użytkownik

Ja kiedyś zamówiłam lampę to nie działała od samego początku... Jak zainteresowałam się kinkietem nad lustro to wpadłam na taką fajną stronę z oświetleniem, chyba tomix.pl. Sprawdź tam jeżeli już chcesz zamawiać przez internet :)
#2016-08-03 05:40:10 

kajakarka

Użytkownik

Też tam zamawiałam ale taśmy ledowe do restauracji. Dodatkowo dostałam takie fajne plafony kryształowe i powiem ci szczerze że te produkty to lepie wyglądają na żywo niż na tych zdjęciach. Sklep polecam bo zamówienie poszło bardzo szybko i wszystko przyjechało w całości mimo że jechało przez pół polski.
#2016-08-03 08:03:36 

Dunaj

Użytkownik

No właśnie o to chodzi że już tak kiedyś zamawiałem i mam takiego strasznego pecha do zakupów w internecie że zawsze coś musi się stać z tym towarem. Skoro polecacie ten sklep to zaraz ogarnę co tam mają fajnego.
#2016-08-03 09:53:50 

OCHmistrzyni

Użytkownik

Jak chcesz to mogę ci nawet wysłać zdjęcia już zamontowanych lamp, dużo lepiej to wygląda na ścianie niż na zdjęciach. A sklep to tak jak mówiłam, nawet w przypadku zwrotu albo reklamacji nie ma żadnego problemu z załatwieniem sprawy, firma bardzo profesjonalnie podchodzi do klienta :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015