#2016-08-16 03:13:16 

Leming

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Katowice

Wiek: 24

Szukam jakiejś porządnej uszczelki do drzwi wejściowych, do domu. Możecie polecić coś w miarę trwałego, co sprawdzi się w lekko wypaczonych drzwiach, gdzie szpara ma kilka milimetrów szerokości?
#2016-08-16 06:06:15 

DannyX

Użytkownik

Posty: 100

Skąd: Sopot

Wiek: 18

Pierwsze, co mogę doradzić, to wybór jakiejś uszczelki gumowej albo jeszcze lepiej uszczelki sylikonowej Tesa. Ten drugi rodzaj uszczelek jest bardziej trwały, lepiej dopasowuje się do drzwi i lepiej wypełnia wolną przesrzeń, także łatwiej zaizolować szczelinę. Poprostu silikon lepiej się układa i taką uszczelke łatwiej dopasować do każdego rodzaju szczeliny. Jednym minus to cena, bo tego typu uszczelki są nieco droższe o klasycznych uszczelek gumowych, ale moim zdaniem warto. Raz, że lepiej uszczelnisz drzwi. Dwa, że taki markowy produkt jest znacznie trwalszy od zwykłych uszczelek gumowych.
#2016-08-16 07:19:35 

Waza

Użytkownik

Posty: 19

Skąd: Hel

Wiek: 19

Jeśli chodzi o uszczelnianie drzwi wejściowych to najlepsze są uszczelki gumowe. Kiedys korzystałam z takich standardowych uszczelek do okien, takich wykonanych z gąbki, ale to było straszne dziadostwo. Nie dość że praktycznie nie dawło żadnej izolacji, to jeszcze taka uszczelka co chwilę się zrywala. Więcej roboty z tym było niż korzyści.
#2016-08-16 10:04:06 

Leming

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Katowice

Wiek: 24

Zamiast szukać półśrodków, lepiej od razu naprostuj drzwi to i standardowe uszczelki wystarczą. Widocznie masz krzywo osadzoną futrynę, że drzwi się wypaczyły. Wynajmij kogoś, kto to poprawi i problem będziesz miał z głowy. Jak drzwi się faktycznie już mocno wypaczyły, to albo będziesz musiał wymienić je na nowe, ale kupisz lepsza uszczelkę, coś takiego jak wspominał M2. Firma TESA to faktycznie znany i dosyć dobry producent uszczelek silikonowych, także możesz spróbować z produktami tej firmy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015