#2016-09-01 03:56:56 

PaniMiasta

Użytkownik

Posty: 73

Skąd: Sopot

Wiek: 29

Cześć wszystkim. Jako prawa ręka szefa, mam zdecydować w jaki sposób podnieść kompetencje pracowników naszej firmy. Nie znam się za bardzo na tym, ponieważ jak robiłam jakieś kursy to przeważnie albo na uczelni, albo w jakiejś szkole policealnej. Nie miałam zaś okazji korzystać z propozycji jakichś firm szkoleniowych, choć przypuszczam że mają świetną ofertę. Macie jakieś ciekawe szkolenie, którym możecie się podzielić? Czekam na wskazówki i pozdrawiam.
#2016-09-01 06:07:17 

HrabinaZ

Użytkownik

Posty: 50

Skąd: Warszawa

Wiek: 44

Najlepiej wybrać szkolenia dla firm w Poznaniu. Dla wykształcenia można kawałek podjechać, a może się tak zdarzyć że jesteście z Poznania a ja o tym nie wiem, bo nie wspomniałaś o tym.. :). W każdym razie polecam ofertę szkoleń grupy szkoleniowej Halibut. Oferta jest fajnie sformułowana, podzielona na kilka kategorii, więc każdy może znaleźć coś dla siebie.
#2016-09-01 08:50:10 

Naturalna

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Gniezno

Wiek: 27

Zainteresowałabym się na Waszym miejscu szkoleniami dla kierowników i brygadzistów ponieważ to ich umiejętności i predyspozycje mają najczęściej największe znaczenie. Dlatego warto zainwestować w ich rozwój.
#2016-09-01 09:39:09 

OCHmistrzyni

Użytkownik

Posty: 71

Skąd: Zabrze

Wiek: 41

Może szkolenie integracji zespołów? Wiadomo, że w pojedynkę można zrobić wiele, ale praca w grupie niesie ze sobą większy efekt. Dlatego warto opanować tajniki współpracy, bo przydadzą się na każdej płaszczyźnie życia.
#2016-09-01 10:23:13 

kajakarka

Użytkownik

Posty: 77

Skąd: Praga

Wiek: 31

Byłam na szkoleniu menedżerskim w Poznaniu jeszcze na początku mojej kariery, ale wciąż wspominam to doświadczenie. Naprawdę wiele się tam nauczyłam i wciąż jestem wdzięczna mojemu byłemu pracodawcy, że dawał nam takie fantastyczne możliwości rozwoju. Wiadomo, że robi to głównie dlatego, żeby mieć perfekcyjnie wyszkoloną kadrę, ale dla nas jest to życiowa szansa.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015