#2016-09-07 00:38:36 

Powstaniec

Użytkownik

Posty: 93

Skąd: Opole

Wiek: 33

Od pewnego czasu szukam polecanego i sprawdzonego psychologa który pomógłby mi poradzić sobie z depresją. Wszystko bowiem wskazuje ze zachorowalemchociaz z poczatkumyslalem ze to tylko chwilowa slabosc, ale nawet jak wyszedlem na prosta w zyciu to okazalosie ze wewnatrz mnie nic sie nie zmienilo.
#2016-09-07 03:34:41 

Skończona

Użytkownik

Posty: 36

Skąd: Ełk

Wiek: 36

Cześć. Przechodziłam terapię małżeńską w Warszawie w gabinecie na Bielanach. Nigdy nie spodziewałabym się że powodem problemów będzie deperesja męża, ale wyniki badań jednoznacznie pokazały że to prawda. Gdyby nie pomoc zaangażowanego psychologa to nasz zwiazek dawno by sie rozpadł a maż pewnie by bardzo zleskonczyl. Cale szczescie ze zdecydowalismysie tam pojsc.
#2016-09-07 06:00:46 

OCHmistrzyni

Użytkownik

Posty: 70

Skąd: Zabrze

Wiek: 41

Dawniej też chorowałam i stwierdzam z perspektywy czasu że jeśli leczyć depresję w Warszawie na Bielanach to tylko w gabinecie Magnolia. Profesjonalna opieka, zainteresowanie pacjentem i prawdziwe, owocne rozmowy to naprawdę tylko częśc tego czego można się spodziewać. Pani Ewa jest wspaniałą osobą i psychologiem, a o jej kompetencjach może świadczyć fakt, że jako jedna z niewielu podejmuje się skutecznego leczenia zaburzeń osobowości w Warszawie. Pomimo że jestem już zdrowa to czesto spotykamy siezeby sobie porozmawiać, przeanalizować moje postepy i to co juzudalo mi siewypracowac.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015