#2016-09-15 05:07:35 

DannyX

Użytkownik

Posty: 78

Skąd: Sopot

Wiek: 18

Dzień dobry. Całkiem niedawno wpadły mi pod rękę torby papierowe od producenta i szczerze mówiąc to jestem z nich całkiem zadowolony. Cena jest bardzo fajna i przystępna, jak na moją kieszeń to bardzo fajnie, bo budżet firmowy nie jest zbyt łaskawy, jeśli o takie rzeczy chodzi. Dlatego bym chciał właśnie Was tutaj zgromadzonych zapytać co sądzicie na temat takich toreb. Warto nie warto? Wyrzucić, trzymać?
#2016-09-15 05:58:14 

kotara

Użytkownik

Posty: 38

Skąd: Chorzów

Wiek: 39

Jak najbardziej warto, pod żadnym pozorem nie wyrzucać, trzymać wręcz na siłę. No trzeba sobie radzić w życiu i teraz jest tak fajnie wszystko zrobione, że nawet tak można dać radę z torbami. Sama chętnie z takich toreb często korzystam i jestem szczęśliwa jak tylko je widzę. O wiele lepsze od plastiku, zdecydowanie
#2016-09-15 08:03:56 

Zadowolony

Użytkownik

Posty: 23

Skąd: Grudziądz

Wiek: 31

No zdecydowanie lepsze. Taka szara torba jest bardzo skromna i to jest bardzo duży atut, bo nie krzyczy do nikogo, tylko prezentuje się naprawdę ładnie. Jestem jak najbardziej za tym, żeby utrzymać. Zwłaszcza jak mówisz, że masz okazję i oferta jest całkiem dobra to nie rozumiem nad czym się tutaj w ogole zastanawiasz :P
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015