#2016-09-19 03:10:18 

Dunaj

Użytkownik

Posty: 78

Skąd: Warszawa

Wiek: 28

Siema. Mam samochód. Taki tam staroć. Kupiłem jakiś czas temu inny, a ten stoi i nikt nie chce go kupić. Z ceną już tak zjechałem, że to masakra jakaś jest, że moje autko ukochane, którym pół życia zjechałem, teraz muszę po prostu za grosze sprzedawać. Teraz mi już w sumie na kasie nie zależy, tylko na tym, żebym się tego samochodu po prostu pozbyć, bo stoi i zawadza… Ktoś coś?
#2016-09-19 04:40:54 

Leming

Użytkownik

Posty: 53

Skąd: Katowice

Wiek: 24

A w jakim stanie ten Twój samochód jest? Bo ja chętnie bym sobie autko wymienił na jakieś inne. Moje trochę tak już niedomaga i w sumie naprawiać mi się go nie chce, tylko bym czymś innym sobie chętnie teraz pojeździł :)
#2016-09-19 06:46:24 

Dunaj

Użytkownik

Posty: 78

Skąd: Warszawa

Wiek: 28

No ja nim normalnie jeździłem, ale teraz on stoi i nawet odpialić nie chce. Tam coś ogólnie się w nim z silnikiem działo i pewnie oprócz tego, że się je kupi, to będzie trzeba jeszcze trochę kasy zainwestować we wszystkie naprawy, które będą naprawdę niezbędne do prawidłowego działania całego tego sprzętu, niestety taka prawda
#2016-09-19 09:24:41 

boskiHeniek

Użytkownik

Posty: 74

Skąd: Kraków

Wiek: 45

A nie lepiej by było, gdybyś po prostu skup samochodów w to zaangażował? Sprzedać tak po prostu osobie prywatniej może Ci być trudno ,a z takiego skupu to przyjadą, zabiorą, dadzą Ci od razu gotówkę do ręki i tyle
#2016-09-19 09:43:50 

Dunaj

Użytkownik

Posty: 78

Skąd: Warszawa

Wiek: 28

No rzeczywiście to jest opcja, która jakoś tam do mnie przemawia i w sumie jestem skłonnny na coś takiego się zdecydować nawet
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015