#2016-09-20 00:33:46 

Leming

Użytkownik

Posty: 53

Skąd: Katowice

Wiek: 24

Udało mi się w ostatnim czasie skontaktować z firmą, która dochodzi roszczeń w imieniu swoich klientów. Mowa tutaj o odszkodowaniach, które zostały wypłacone w niepełnej wysokości. Ale to chyba jakaś nieprofesjonalna firma, bo teraz już nie odbierają ode mnie telefonów. Potrzebuje więc kogoś pewnego i informacje jak to się odbywa do końca.
#2016-09-20 03:17:24 

Dunaj

Użytkownik

Posty: 78

Skąd: Warszawa

Wiek: 28

To są tak zwane pseudo firmy, które należy omijać z daleka. W tej branży z tego co wiem, to jest jedna pewna firma, która działa przede wszystkim w Wielkopolsce, ale też i w całym kraju może pomóc. To firma invicte.pl, którą polecam.
#2016-09-20 05:31:34 

OCHmistrzyni

Użytkownik

Posty: 71

Skąd: Zabrze

Wiek: 41

No zdecydowanie są fachowcami w tej robocie, którą robią od wielu lat. Polecam zajrzeć tutaj http://invicte.pl/ i zapoznać się z ich ofertą. Jest co poczytac, bo tak naprawdę to zarówno tradycyjne odszkodowania wchodzą w grę, jak i na przykład za błędy medyczne.
#2016-09-20 06:44:22 

Leming

Użytkownik

Posty: 53

Skąd: Katowice

Wiek: 24

A jak to wygląda jeśli chodzi o procedury. Jest to skomplikowane, bo tak naprawdę to mam po prostu zestaw dokumentów, które pojawiły się w trakcie sprawy i nic więcej.
#2016-09-20 08:45:14 

boskiHeniek

Użytkownik

Posty: 74

Skąd: Kraków

Wiek: 45

Nic więcej nie będziesz potrzebował. Wystarczy, że masz wszystko to co ze sprawa jest związane i to przedstawisz podczas pierwszej rozmowy. Prowadzący ocenią, czy jest jakas szansa na to, żeby powalczyc z korporacją. Zwykle taka szansa jest, wiec każdy klient jest dobrej mysli.
#2016-09-20 09:56:48 

kajakarka

Użytkownik

Posty: 77

Skąd: Praga

Wiek: 31

Zdecydowanie polecam usługi tej firmy, bo już korzystałam z ich usług i zamiast niewielkiego odszkodowania dostałam je z nawiazką. Nawet nie wiecie, jakie wrażenie potrafi zrobić na firmie dobrze sporządzone pismo z załączonymi odpowiedni paragrafami.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015