#2016-09-26 08:09:50 

DannyX

Użytkownik

Cześć. Wiem, że temat może nie należy do najbardziej ambitnych, ale coś muszę zrobić. Przeprowadziłem się do większego miasta. Konkretnie jest to Poznań. Niestety nie potrafię gotować i mam taką pracę, że regularne posiłki też nie są dla mnie. Czy znajcie jakiś lokal, gdzie można zamawiać jedzenie z jakimś rabatem?
#2016-09-26 08:25:44 

Powstaniec

Użytkownik

Siemka mam ten sam problem, ale rozwiązanie jest jedno – kobieta. Wtedy będziesz miał ciepły posiłek o każdej porze, oczywiście, jeśli będziesz umiał docenić :D I właśnie takie coś bym polecił, przygarnij do swojego domu kobietę.
#2016-09-26 09:41:13 

Owieczka

Użytkownik

Kobiety nie są tylko od gotowania, zacznijmy od tego i proszę nas nie traktować, jako darmowe kucharki. W ogóle mężczyźni, którzy szukają kobiet tylko od prasowania, prania, sprzątania i gotowania są denni. Przeważnie nigdy takiej nie znajdują. Więc postaraj się bardziej z tym doradzaniem kolego, bo coś ci nie poszło.
#2016-09-26 09:55:26 

Skończona

Użytkownik

Witajcie. Ja na twoim miejscu poszukałabym z neta czegoś. Wpisałabym w wyszukiwarkę jedzenie z dowozem Poznań i sprawdziłabym co by mi tam się pokazało. Sprawdziłabym też opinie o danym lokalu i zadzwoniłabym zapytać czy jest możliwa jakaś zniżka, za to, że byłbyś stałym, codziennym klientem. Teraz to chyba modne są dietetyczne posiłki przygotowywane w profesjonalnych lokalach gastronomicznych.
#2016-09-26 10:23:38 

Kamienisko

Użytkownik

Witajcie. Jeśli to ja bym potrzebował takiej opinii gastronomicznej to wziąłbym pod uwagę restaurację Milenium Pizza, mają tam super menu. Nigdy nie widziałem tak dużej pizzy, jaką tam jadłem. Polecam z tego względu, że mają dobre jedzenie, sosy do wyboru i dowóz jest darmowy. Ja bym się tam stołował codziennie.
#2016-09-26 10:51:21 

DannyX

Użytkownik

Dobra dzięki, jeszcze przejrzę oferty.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015