#2016-09-27 00:18:10 

niebieski

Użytkownik

Posty: 29

Skąd: Ustka

Wiek: 39

Czy ktoś mi może wyjaśnić jedną z kwestii związanych z samochdoami, a właściwie to usługą, która z autami jest związana. Chciałbym wynająć sobie na dłuszy czas samochód, ale co jak się on popsuje czy ulegnie wypadkowi, czy jest szansa na to, żeby dostać jakieś inne auto.
#2016-09-27 02:34:14 

MaxiK

Użytkownik

Posty: 31

Skąd: Kielce

Wiek: 21

W przypadku usług wypożyczenia długoterminowego auta w Krakowie, Warszawie czy Ponznaiu zawsze masz możliwość dostania auta zasępczego. Jest to zazwyczaj w umowie i masz gwarancje na to, że bedzie mobilny.
#2016-09-27 02:45:40 

boskiHeniek

Użytkownik

Posty: 74

Skąd: Kraków

Wiek: 45

No tak, zgadza się, istotną różnicą jest fakt, że niektóre firmy podstawiają auto od ręki,a te najsłabsze wypożyczalnie każą z tym czekać w niskończoność. To nie ma sensu, bo człowiek wykupuje sobie kompleksową obsługę, która ma być taką od poczatku do końća, bez względu na okoliczności.
#2016-09-27 03:45:22 

niebieski

Użytkownik

Posty: 29

Skąd: Ustka

Wiek: 39

No dokładnie tak ma być. Chciałbym uczciwie zapłacić, tylko muszę wiedzieć za co.
#2016-09-27 05:53:12 

kotara

Użytkownik

Posty: 38

Skąd: Chorzów

Wiek: 39

Wypożyczanie aut to teraz nie jest żaden przywilej, tylko dobrze skrojona usługa, która ma wiele zalet. Właśnie to, że nie musisz się martwić o dalszą mobilność to jedna z tych zalet. Dlatego ja tak bardzo lubię wynajem aut Wrocław jest jednym z miast, w których z niego korzystam.
#2016-09-27 07:20:05 

HrabinaZ

Użytkownik

Posty: 50

Skąd: Warszawa

Wiek: 44

Awarie i wypadki są wpisane w ryzyko prowadzenia pojazdów, zwłaszcza w naszym kraju. Dlatego pewność, że dostanie się auto zastępcze jest bardzo pożądana. Pojazdy zastępcze we Wrocławiu, o którym pisze koleżanka, czy w innych miastach, to nic innego, jak pojazdy z floty danej wypożyczalni. Dlatego ich jakość nie różni się od pierwtnego auta.
#2016-09-27 09:04:13 

niebieski

Użytkownik

Posty: 29

Skąd: Ustka

Wiek: 39

No dzięki za informacje, mam nadzieję, że nie będzie jednak takiej potrzeby i będę mógł korzystać z auta zgodnie z przeznaczeniem.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015