#2016-09-27 03:57:14 

Zadowolony

Użytkownik

Posty: 23

Skąd: Grudziądz

Wiek: 31

Witam. Mam problem. Problem jest z moją firmą i ogólnie to sprawa wygląda tak, że muszę podjąć decyzję, której bradzo nie chcę podejmować i ogólnie to potrzebuje jakiegoś motywatora, który mi powie, że robię dobrze. Bo ja to lubię robić dobrze. W tym także podejmować dobre decyzje, których nie muszę potem żałować, tylko cieszyć się nich pełną gębą.
#2016-09-27 06:45:33 

pytajnik

Użytkownik

Posty: 37

Skąd: Białystok

Wiek: 28

Kolego to jak chcesz pojdąć taką decyzję to się po prostu musisz udać do jakiejś profesjonalnej firmy. Jeśli naprawdę Cię zaintersuje firma konsultingowa Poznań na pewno cię nie zawiedzie w tym względzie i możesz mieć pewność, że nie zostaniesz z tą sprawą sam na sam, bo znajdą się chętni specjaliści, którzy Ci w tym pomogą
#2016-09-27 09:01:56 

Zadowolony

Użytkownik

Posty: 23

Skąd: Grudziądz

Wiek: 31

A tak na przykład to kto by mi mógł pomóc? Bio nie mam żadnego pojęcia, do kogo bym się nawet mógł udać w tej sprawie i się dowiedzieć co na ten temat myślą i w ogóle.
#2016-09-27 10:35:22 

zalepiona

Użytkownik

Posty: 62

Skąd: Łomża

Wiek: 29

Jak chcesz dobrej takiej firmy, to po prostu idź do tych ludzi z metisgroup.pl którzy Ci powiedzą naprawdę co warto w tej kwestii tej robić. Nie będziesz żałować tej decyzji ani trochę i się dowiesz przy okazji wielu pożytecznych rzeczy
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015