#2016-12-16 05:22:07 

kajakarka

Użytkownik

Posty: 77

Skąd: Praga

Wiek: 31

witam wszystkich, zamierzam poszerzyć działalność swojej firmy i wykupić nowy, znajdujący się w pobliżu budynek na cele biznesowe. Niestety nie jestem pewna w jakim on jest stanie technicznym – na pierwszy rzut oka nie jest tragicznie, ale idealnie też nie… No i cena jest na tyle niska, że spodziewam się jakichś potencjalnych problemów. Czy ktoś z was był w podobnej sytuacji? Doradzicie co robić?
#2016-12-16 06:06:13 

Kamienisko

Użytkownik

Posty: 54

Skąd: Jarosławiec

Wiek: 19

jak cena jest niska to możesz wiele na tym ugrać. To fakt, że starzy właściciele po prostu nie chcą już inwestować w swoją własność, może nie wiedzą jak… a jeśli masz wizję to warto wykupić ten budynek. Tylko najpierw zdecyduj się na profesjonalną ocenę jego stanu technicznego. Dobra firma zrobi Ci to za przyzwoitą cenę, nawet ze skanowaniem laserowym. Potem możesz zainwestować we wzmocnienie budynku. Są szanse, że na tym zaoszczędzisz i że roboty wyjdą taniej, niż kupno już ogarniętego, dobrego budynku. I tutaj kolejna rada: targuj się z właścicielem, powytykaj wady budynku i jego usterki, może odda Ci za jeszcze lepszą cenę.;)
#2016-12-16 08:32:25 

kajakarka

Użytkownik

Posty: 77

Skąd: Praga

Wiek: 31

super, dzięki za rady! A może polecisz mi jakąś firmę albo jakąś stronę, gdzie mogę więcej dowiedzieć się o tym wzmacnianiu budynków??
#2016-12-16 09:11:52 

Kamienisko

Użytkownik

Posty: 54

Skąd: Jarosławiec

Wiek: 19

hmm, to może popatrz sobie na stronę internetową https://amc.net.pl/oferta,wzmocnienia-i-stabilizacja,33.html, to dobra firma, a opisuje Ci czym konkretnie wzmacniają konstrukcje i jak to może wyglądać. Zadzwoń do nich i na pewno lepiej Ci wszystko opowiedzą, jak tylko poznają szczegóły Twojej planowanej inwestycji.:)

DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015