#2017-01-17 04:36:20 

Kamienisko

Użytkownik

Posty: 54

Skąd: Jarosławiec

Wiek: 19

Cześć wam. Co sądzicie o oświetleniu kuchennym z ledów? Naprawdę jest taka duża róznica? Spotkałem sie z kilkoma opiniami jakoby takie światło psuło wzrok, że zwyczajne żarówki są najlepsze bo dają światło najbardziej zblizone do słońca i ognia do którego nasz wzrok już przywykł. Prawda to?
#2017-01-17 06:08:27 

Dunaj

Użytkownik

Posty: 78

Skąd: Warszawa

Wiek: 28

Oj panie, jakie bzdury pan piszesz :D. Ledy dają właśnie najzdrowsze dla oka światło bo jest rozproszone jak światło dzienne. Poza tym jest bardziej oszczedne i lepiej oświetla szczegóły. Oświetlenie ledowe w kuchni przydaje sie nie tylko ze wzgledów estetycznych ale i praktycznych bo po prostu wszystko lepiej widać. Do głowy przyszła mi jeszcze taka rzecz ze ledysie nie nagrzewają tak jak tradycyjne żarówki, albo halogeny. Kiedyssie mocno oparzyłem o taka zarówke wiec mam uraz :P
#2017-01-17 07:32:41 

kajakarka

Użytkownik

Posty: 77

Skąd: Praga

Wiek: 31

Wszystko fajnie ale ledowe żarówki są o wiele droższe...
#2017-01-17 08:57:40 

Dunaj

Użytkownik

Posty: 78

Skąd: Warszawa

Wiek: 28

Nie o wiele, tylko troche droższe, a jak znajdziesz dobry sklep online z akcesoriami meblowymi to zamówisz nawet w niższej cenie niż normalne żarówki. Zapominasz o tym, że ledy są bardziej trwałe i oszczedniejsze wiec mniej zaplacisz za prad.
#2017-01-17 09:07:53 

Kamienisko

Użytkownik

Posty: 54

Skąd: Jarosławiec

Wiek: 19

To się zgadza, są oszczedniejsze i bardziej zywotne.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015