#2017-02-01 01:31:17 

Kamienisko

Użytkownik

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Szukam dobrych, tanich i ładnych pokoi do wynajęcia w Karpaczu. Chcę się tam zatrzymać na kilka dni wraz ze swoimi znajomymi i tak uznałem, że może założe tutaj temat na forum, bo sam nie mam pomysłu gdzie szukać noclegów itp. może ktoś z Was akurat mi coś dobrego poleci? Będę bardzo wdzięczny bo już masę czasu zmarnowałem na poszukiwaniach i wciąż nie znalazłem nic godnego uwagi ;)
#2017-02-01 04:25:51 

Dunaj

Użytkownik

Jeśli chodzi o noclegi w Karpaczu to zdecydowanie mogę Ci coś polecić w tym zakresie ;) znam bowiem jedną fantastyczną stronkę na której naprawdę można wszystko fajnie ogarnąć. Jest tama baza różnych miejscowości z praktycznie każdej części Polski i zdecydowanie warto odwiedzić tę stronkę jak się planuje nocleg, pobyt w jakimś ośrodku itp. bo jednak mają bardzo urozmaiconą bazę tam różnych miejsc do pobytu. Sam z ich pomocą zorganizowałem sobie wypoczynek w Zakopanem ;) tu masz jednak bezpośrednio link do tego co szukasz: http://super-wczasy.pl/noclegi/karpacz , noclegi w Karpaczu ;)
#2017-02-01 07:11:30 

Powstaniec

Użytkownik

Mega super jest ta stronka Super Wczasy ;) bo nie miałem pojęcia, że są takie stronki, w których nagromadzona jest taka fajna baza noclegów z całej Polski ;) koniecznie coś wymyślę dla siebie ;) bo marzy mi się wyjechać na kilka dni gdzieś i nie wiem co z noclegiem właśnie
#2017-02-01 09:59:34 

DannyX

Użytkownik

Zaraz dodam tę stronkę do ulubionych. Normalnie nie zliczę ile razy szukałem noclegu na terenie całej Polski.. a tu proszę, widać, że ktoś w końcu ma wszystko w jednym miejscu poukładane i fajnie wybrać bazę noclegową
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015