#2018-07-16 03:24:32 

Skończona

Użytkownik

Posty: 36

Skąd: Ełk

Wiek: 36

Mnie interesują konwencjonalne elementy dekoracji mieszkania, bo są pewne i uniwersalne. Uwielbiam stare żarówki dekoracyjne, które dodają pokojom ciepła, czego nie można powiedzieć o nowych źródłach światła. Żarówki dekoracyjne doskonale komponują się ze stojącymi lampami vintage, jakie da się umiejscowić zarówno w mieszkaniach, jak i firmach. Lampy typu loft mogą spełniać funkcję użytkową oraz estetyczną. Cechuje je w szczególności minimalistyczna konstrukcja, a także kolor czerni oraz mosiądzu.
#2018-07-16 03:35:15 

pytajnik

Użytkownik

Posty: 35

Skąd: Białystok

Wiek: 28

Ja planowanie domu rozpocząłem od zakupu przedmiotu, o którym od dawna marzyłem. Naturalnie są to lampy kuchenne wiszące. Dodatkowe przedmioty, które postanowiłem nabyć do aranżowanego mieszkania, zostały wytypowane pod kątem oświetlenia. Zamówiłem też w podobnym stylu nowoczesne lampy ścienne i pragnę podkreślić, że rezultatem jestem naprawdę mile zaskoczony. Jestem przekonany, że w przypadku, gdy aranżowałbym wnętrze po raz kolejny, poczyniłbym identyczne kroki.
#2018-07-16 04:29:55 

boskiHeniek

Użytkownik

Posty: 74

Skąd: Kraków

Wiek: 45

Posiadanie pomysłu na własne wnętrze jest rzeczywiście ważne. Najrozsądniej jest aranżację oprzeć na wybranym elemencie, który będzie przewodnim motywem naszego wnętrza. Mogą to być chociażby lampy pokojowe stojące, którymi już dysponujemy albo dopiero zamierzamy zamówić. Atrakcyjnym pomysłem będą również lampy nowoczesne wiszące do kuchni, które świetnie sprawdzą się w odmiennych aranżacjach. Przestudiujcie kilka gazet o wnętrzach, a sami się przekonacie.
#2018-07-16 07:28:36 

kajakarka

Użytkownik

Posty: 76

Skąd: Praga

Wiek: 31

Moje obecne M-3 urządziłam w oszczędnym klimacie, jako że w ostatnim miejscu zamieszkania za bardzo obrosłam przedmiotami i nie miałam dostatecznej ilości miejsca dla samej siebie. Do wysokich wnętrz świetnie pasują lampy loftowe, zrobione przede wszystkim z części metalowych oraz elementów szklanych. Tego rodzaju lampy są od pewnego czasu niesłychanie popularne. Można je znaleźć m.in. w sklepie internetowym EVOLUTION HOME. Sklep posiada w sprzedaży również innego rodzaju żyrandole oraz zwierciadła i obrazy przestrzenne.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015