#2020-12-09 04:11:25 

Powstaniec

Użytkownik

Posty: 94

Skąd: Opole

Wiek: 33

Mój biznes internetowy ma się całkiem nieźle jeśli chodzi o polski rynek. Przychody są zadawalające a witryna znajduje się w TOP 10 w Google. Chciałbym ze swoimi produktami wejść na rynek zagraniczny, a konkretnie na rynek Wielkiej Brytanii. Zatem jak wypozycjonować witrynę na zagranicznym rynku? Jak dobierać frazy? O co jeszcze zadbać i w końcu – ile to kosztuje?
#2020-12-09 05:40:43 

Owieczka

Użytkownik

Posty: 33

Skąd: Ameryka

Wiek: 40

Rynek brytyjski jest o wiele bardziej konkurencyjny od polskiego. Brytyjczycy częściej korzystają z urządzeń mobilnych niż z komputerów, dlatego bardzo ważne jest, aby strona była przystosowana możliwie na wszystkie platformy (RWD). To absolutne must have.
#2020-12-09 08:24:06 

DannyX

Użytkownik

Posty: 78

Skąd: Sopot

Wiek: 18

Znalazłem ciekawy poradnik SEO dla przedsiębiorców https://www.dziennik.wroclaw.pl/pozycjonowanie-stron-internetowych-podstawy-seo-dla-przedsiebiorcy/. Sprawdź i przekonaj się, jak poprawić widoczność swojej strony w sieci!
#2020-12-09 08:43:24 

Leming

Użytkownik

Posty: 53

Skąd: Katowice

Wiek: 24

Uważam, że promowanie sporej ilości fraz – od prestiżowych po long taile – to dobre rozwiązanie nie tylko w Polsce, ale przede wszystkim za granicą. Wybierając słowa kluczowe, warto skupić się na frazach, które będą generowały większy ruch na stronie. Więcej porad na stronie www.grupa-tense.pl/blog/pozycjonowanie-za-granica/.
#2020-12-09 11:17:23 

MaxiK

Użytkownik

Posty: 31

Skąd: Kielce

Wiek: 21

Ja zleciłem pozycjonowanie strony za granicą jednej z poznańskich agencji SEO. Efekty były widoczne już po kilku miesiącach. O wycenę takiej usługi można całkowicie za darmo zapytać na tej stronie https://www.grupa-tense.pl/pozycjonowanie/.
#2020-12-09 12:29:23 

OCHmistrzyni

Użytkownik

Posty: 71

Skąd: Zabrze

Wiek: 41

Jeśli chodzi o koszty pozycjonowania za granicą to trudno jednoznacznie określić kwotę. Wszystko to zależy od ilości i konkurencyjności słów kluczowych, prestiżu agencji SEO i oczywiście od branży. Myślę jednak , że warto skorzystać z takich usług.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015