#2021-04-07 06:49:25 

Skończona

Użytkownik

Już od kilku tygodni odczuwam spadek energii życiowej i smutek dominuje w moim życiu. Do tego dochodzi bezsenność. Obawiam się, że to początki depresji. Jeszcze w tym tygodniu mam umówioną wizytę u psychiatry i przyznam, że jestem na tą myśl pełna lęku. Czy moje obawy są słuszne?
#2021-04-07 09:06:51 

HrabinaZ

Użytkownik

Rozumiem Twoje rozterki @skończona. U mnie było podobnie… Na szczęście mój psychiatra okazał się być bardzo otwartym i sympatycznym człowiekiem… Dobrał właściwe leki i teraz już wszystko jest o.k.
#2021-04-07 10:59:55 

pytajnik

Użytkownik

Wszystko zależy od profesjonalizmu i osobowości lekarza psychiatry… Z reguły to normalni ludzie tacy jak my, którzy rozumieją potrzeby i problemy chorych. Nie powinnaś się niczego obawiać. Psychiatra może Ci tylko pomóc…
#2021-04-07 11:58:23 

zalepiona

Użytkownik

Może zasięgnij opinii w Internecie na temat psychiatry, u którego masz umówioną wizytę. Opinie chorych to najlepsze źródło informacji, które rozwieje Twoje wątpliwości.
#2021-04-07 12:35:45 

niebieski

Użytkownik

Bardzo cenna rada @zalepiona! Chciałem tylko zwrócić uwagę, że w dzisiejszych czasach łatwo można stać się autorytetem w niemal każdej dziedzinie, przez co sieć jest zarzucona setkami nieprawdziwych treści na temat poszczególnych chorób psychicznych. Dr. Sendler od lat bada wpływ publikowanych informacji na zdrowie psychiczne pacjentów. Zdaniem naukowca większość aplikacji mających pomagać chorym nastawia się na popularne choroby takie jak depresja i lęk. Ich symptomy mogą być poszlaką do zdiagnozowania o wiele poważniejszych zaburzeń, niestety nie zrobi tego sama aplikacja.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015