#2016-03-09 05:55:29 

Naturalna

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Gniezno

Wiek: 27

Cześć wszystkim. Mam takie niby proste, ale dla mnie bardzo ważne pytanie. Otóż kochani, jakie butelki i smoczki dla niemowląt warto wybrać, bo teraz tyle tego jest w sklepach, że można dostać zawrotu głowy. Poradźcie mi, czekam!
#2016-03-09 08:21:40 

HrabinaZ

Użytkownik

Posty: 50

Skąd: Warszawa

Wiek: 44

Jestem młodą mamą i ja osobiście poleciłabym Ci butelki dr Brown, które są przeznaczone dla niemowląt dopiero co urodzonych, a także dla dzieci, które zmagają się z kolką, z bólami brzuszka i wzdęciami. Zajrzyj na http://wyprawkowy.pl/butelki-i-smoczki-256 i sama się zobacz, jaki jest tam duży wybór butelek i smoczków.
#2016-03-09 09:14:54 

boskiHeniek

Użytkownik

Posty: 74

Skąd: Kraków

Wiek: 45

Co do smoczków, to radzę poczytać sobie trochę na ten temat, za pół roku też będę ojcem, więc czytałem co nieco i słyszałem, że świetny jest smoczek LOVI, jest to smoczek wykonany z silikonu, końcówka smoczka jest miękka i zachowuje się, jak sutek matki. Smoczki te posiadają system antykolkowy. Myślę, że warto zainwestować i je kupić.
#2016-03-09 09:42:01 

zalepiona

Użytkownik

Posty: 62

Skąd: Łomża

Wiek: 29

Tak sobie czytam i mysle, ze fajne sa teraz czasy. Jak moje dzieci się urodzily to nie bylo ani takich butelek ani smoczkow antykolkowych, a jak dzieci mialy kolke to trzeba było masować brzuszek, a i tak nie zawsze to pomagało, albo przykładać na brzuszek dziecka ciepłą pieluszkę. Tylko zanim czlowiek wlaczył zelazko i zanim ono się nagrzalo to dziecko tak wrzeszczalo, ze szkoda gadac.
#2016-03-09 10:42:51 

Dunaj

Użytkownik

Posty: 78

Skąd: Warszawa

Wiek: 28

Ja też pamiętam, jak z żoną nosiliśmy na rękach córeczkę po płakała podczas jedzenia, a my nie wiedzieliśmy, co jest grane. Dopiero teściowa powiedziała, że to kolka i dawalismy do picia herbatkę, chyba kminkową. Niczego nie było w sklepach dla dziecka, a teraz wystarczy wejść na http://wyprawkowy.pl/kocyki-105 i proszę, jaki wybór kocyków: z polaru, z mikrofibry, od wyboru do koloru, z różnymi aplikacjami, kocyki jednostronne i dwustronne, istny zawrót głowy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015