#2016-06-02 22:58:07 

Zadowolony

Użytkownik

Posty: 23

Skąd: Grudziądz

Wiek: 31

Witajcie, mam pytanie do osób z forum. Mianowicie, gdzie mógłbym kupić dobre elektronarzędzia? Potrzebna mi szlifierka pneumatyczna i nie tylko. Niestety do tej pory nie robiłem zakupów tego typu przez Internet i mam teraz opory, bo nie wiem na co patrzeć, przez pryzmat czego kupować. Chciałbym znaleźć sklep, któremu mogę zaufać i powierzyć swoje pieniądze. Ktoś może coś polecić?
#2016-06-03 01:06:29 

DannyX

Użytkownik

Posty: 78

Skąd: Sopot

Wiek: 18

Ja niedawno kupowałem stołową szlifierkę taśmową w jednym sklepie.. nazywa się on TECH Poznań i tam mają świetnej jakości produkty. Jak chcesz to mogę Ci dać bezpośredni link, jak będziesz miał problemy ze znalezieniem.
#2016-06-03 03:00:15 

Zadowolony

Użytkownik

Posty: 23

Skąd: Grudziądz

Wiek: 31

No właśnie znalazłem jakąś firmę o tej nazwie, ale nie wiem czy to ta, może mi jednak wklej od razu link ;)
#2016-06-03 05:28:08 

DannyX

Użytkownik

Posty: 78

Skąd: Sopot

Wiek: 18

Nie ma problemu, proszę: http://oferta.tech-poznan.pl/ pod tym linkiem możesz kupić wysokiej jakości elektronarzędzia ;) Sklep tak jak pisałem wcześniej, bardzo polecam, bo jest naprawdę wysoka jakość produktów tam i nie ma problemów, by coś zamówić itp. Z całą premedytacją i chęcią pomocy polecam ;)
#2016-06-03 07:32:09 

boskiHeniek

Użytkownik

Posty: 74

Skąd: Kraków

Wiek: 45

Dobre sklepy to coraz częściej skarb.. dużo się wysypało teraz sklepów z różnymi ofertami i jak faktycznie ten sklep o którym piszecie jest dobry to ja mam zamiar sobie go zapamiętać.. szczególnie jeśli mam kupować sprzęt do pracy itp.
#2016-06-03 09:28:53 

PaniMiasta

Użytkownik

Posty: 73

Skąd: Sopot

Wiek: 29

Ja sobie z ciekawości weszłam w ten link i się edukuje co jest co, jak się nazywa dany sprzęt itp. :P jak mój mąż wróci z za granicy to go zaskoczę, że wiem co tam robi, hehehe :P Może nawet dostanie ode mnie na urodziny tarcze do cięcia drewna albo jakiś inny gadżet w jego stylu :D
#2016-06-03 11:45:41 

Waza

Użytkownik

Posty: 19

Skąd: Hel

Wiek: 19

O matko, to ja już wiem o pracy mojego męża wszystko.. ciągle jak przyjeżdża to opowiada, pokazuje swój sprzęt itp. także jestem na bieżąco ze wszystkim i nic mnie nie może zaskoczyć :P
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015