#2017-11-28 07:37:58 

Powstaniec

Użytkownik

Posty: 94

Skąd: Opole

Wiek: 33

Witam. Niedługo ruszam z otwarciem firmy dla której kampania internetowa będzie bardzo ważna ze względu na specyfikę branży. Szukam dobrej firmy która wypozycjonuje moją stronę ale nie mam w tym dużego doświadczenia. Szukając opinii o najlepszych i najważniejszych firmach w Polsce znalazłem taką stronę Grupy TENSE z Bydgoszczy https://www.grupa-tense.pl/o-firmie/. Wygląda to bardzo profesjonalnie i zachęcająco ale jednak zanim skorzystam z tych usług chciałbym poznać opinie osób które już skorzystały. Czy jest tu ktoś taki?

#2017-11-28 10:24:05 

Skończona

Użytkownik

Posty: 36

Skąd: Ełk

Wiek: 36

faktycznie wygląda to bardzo profesjonalnie i zachęcająco. Ja korzystałam z usług innej firmy, byłam przeciętnie zadowolona ale też jak teraz mam porównanie to ta oferta którą wkleiłeś na pewno wygląda lepiej. Szkoda że ja nie zrobiłam tak jaka ty, może efekty byłyby lepsze. Na pewno warto stawiać na doświadczenie i dużą firme a nie jakąś początkującą
#2017-11-28 12:48:08 

boskiHeniek

Użytkownik

Posty: 74

Skąd: Kraków

Wiek: 45

Z tego co wiem ta firma faktycznie ma duże uznanie w branży, ja nie korzystałem z jej usług bo sam pozycjonuję swoje strony ale często widzę na jej temat pozytywne komentarze. Wydaje mi się że to będzie dla ciebie dobry wybór jeśli zaczynasz w branży i chcesz być dobrze wypozycjonowany
#2017-11-28 13:52:22 

Powstaniec

Użytkownik

Posty: 94

Skąd: Opole

Wiek: 33

Też mi się tak wydaje ale szkoda że nie odzywa się nikt kto ma konkretne doświadczenie z tą firmą :)
#2017-11-28 15:02:32 

zalepiona

Użytkownik

Posty: 62

Skąd: Łomża

Wiek: 29

ja mogę się podzielić doświadczeniem. Grupa TENSE pozycjonuje stronę mojej firmy już od jakiegoś czasu i nie zamierzam zrezygnować z jej usług co chyba jest najlepszą rekomendacją :) mają dobre ceny, a wiadomo, że pozycjonowanie to proces praktycznie stały, bo nawet jak wybijesz się najwyżej w wynikach wyszukiwania to przecież ktoś może cię przebić jeśli zrezygnujesz z pozycjonowania. Ta firma ze względu na przystępne ceny na pewno będzie dobrym wyborem. Ale najważniejsza jest oczywiście jakość. Firma dopasowuje działania do potrzeb klienta, mam porównanie bo dawniej próbowałam korzystać z usług innej firmy i nie wyglądało to tak profesjonalnie i korzystnie dla mnie. Więc jak najbardziej polecam. Trudno o lepszą ofertę
#2017-11-28 15:33:00 

Powstaniec

Użytkownik

Posty: 94

Skąd: Opole

Wiek: 33

Dzięki, właśnie na takiej konkretnej opinii mi zależało :) to mi wystarczy. Dziękuję i pozdrawiam
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015